علیرضا تجویدی در گفت وگو با موسیقی فارس عنوان کرد؛

«من که خوشبختم» و«بیراهه راه» در راه انتشار

0

موسیقی فارس- «من که خوشبختم» و«بیراهه راه» طی دو روز آینده از فضاهای مجازی منتشر  می شود.

علیرضا تجویدی با اعلام این خبر در گفت وگو با موسیقی فارس توضیح داد: آلبوم «من که خوشبختم» اثری باکلام است که با ترانه و آهنگسازی بهزاد الماسی خواننده این اثر و تنظیم نوید نقره زاد، آماده شده است. البته یکی از ترانه های این اثر به نام «عکسات» از سروده های امیر قزوینی است.

وی افزود: اثر دیگر «بیراهه راه» مجموعه بی کلامی ست که آهنگسازی آن را نوید نقره زاده بر عهده داشته است. «بیراهه راه» مجموعه ای از موسیقی  فیلم هایی ست که توسط وی ساخته شده و نگرشی مینیمالیسم و فیوژن دارد.

ناشر این آثار در ادامه خاطر نشان کرد: قطعات آلبوم «بیراهه راه» خلاصه ای از موسیقی فیلم هایی چون چرخ ،هرگز چهره کسی را فراموش نمی کنم و چند فیلم دیگر است که به صورت آلبوم بی کلام جمع آوری شده است .

تجویدی اضافه کرد: هر دو آلبوم تاحدود زیادی در سبک راک ساخته شده است. تنها تفاوت بارزی که مجموعه «بیراهه راه»  دارد موسیقی فیوژن است که موجب شده تا کاری ترکیبی از موزیک غربی و ایرانی باشد.

وی در پایان با اشاره به تاریخ انتشار این آلبوم ها گفت: قرار بود هر دو آلبوم همزمان با هم در خرداد ماه منتشر شود. اما با توجه به شرایط انتخابات انتشار آنها را از دو روز دیگر تا دوم و سوم خرداد ماه در فضای مجازی شروع می کنیم و در خرداد ماه هم این آلبوم ها روانه بازار می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید