سه‌شنبه در فرهنگسرای ارسباران رخ می‌دهد؛

آوازخوانی امیر عبدالعظیمی در سی‌اُمین نشست «آیین آواز»

0

موسیقی فارس- امیر عبدالعظیمی آوازخوان جوان با حضور در سی‌امین نشست «آیین آواز» به خوانندگی می‌پردازد. این برنامه ساعت 18 سه‌شنبه 23 بهمن در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد. اجرای این خواننده را محمدحسین مجد نوازنده سنتور، میلاد قریشی (نوازنده سازهای کوبه‌ای)، احسان بسی‌خواسته (کمانچه) و سعید میرزا حسینی (نی) همراهی می‌کنند.

در این نشست همچنین برنامه‌های متنوع دیگری هم ارائه می‌شود که در اخبار تکمیلی درباره آن‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

امیر عبدالعظیمی متولد 1360 در کودکی پس از یادگیری مبانی موسیقی (ارف کودکان) در زمینه ساز نزد اساتیدی چون بیگلری‌پور، اسدالله ملک (ویولون)، جعفر صالحی (سه‌تار)، در خصوص شناخت صدا و فراگیری تکنیک‌های صداسازی و تحریر و همچنین شیوه‌های مختلف آواز ایرانی به مدت ده سال نزد اساتیدی چون حبیب‌الله تولایی و حمیدرضا نوربخش تلمذ کرده است. وی با گروه موسیقی شباهنگ اجراهای متعددی انجام داده و در چندین برنامه زنده یا ضبط‌شده در صدا و سیما نیز حضور داشته و  هم اکنون مشغول تحقیق و آموزش آواز اصیل ایرانی است.

سلسله نشست‌های ماهانه و تخصصی آموزشی آیین آواز، ابداعی است از باشگاه موسیقی ارسباران که در طی دو سال و نیم گذشته معمولاً در یکی از سه‌شنبه‌های هر ماه برگزار می‌شود و همواره با استقبال علاقه‌مندان روبرو شده است. فرهنگسرای ارسباران در ضلع شمال غربی پل سیدخندان، خیابان جلفا (ارسباران) واقع شده و ورود همه دوستداران موسیقی و آواز ملی به این نشست، رایگان خواهد بود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید