تلاشی برای جهانی شدن

دومین آلبوم کاکوبند «دنیای نو» نام گرفت

0

موسیقی فارس-دومین آلبوم کاکوبند، «دنیای نو» نام گرفت و در تاریخ ١٧ بهمن ماه  روانه بازار موسیقی کشور می شود.

به گزارش موسیقی فارس، پس از دو سال سکوت سوال برانگیز، سرانجام آلبوم جدید گروه «کاکوبند» به مرحله انتشار رسید و این اثر با هفت قطعه در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت

سبک خاص و تعریف متفاوت«کاکوبند» از موسیقی تلفیقی و مرزبندی نامحدودی که برای مخاطبانش در نظر دارد، باعث شده آثار کاکوبند برای هر شنونده با هر سلیقه و نگاهی جالب توجه باشد.

 دغدغه اصلی این گروه حضور در مارکت جهانی موسیقی ست و برای رسیدن به این مهم سالهاست اعضای کاکوبند در حال تکاپو و پژوهش اند.

آلبوم دوم کاکوبند «دنیای نو» با همین ذهنیت و به منظورگسترش مخاطبان این گروه و این سبک در جغرافیای جهانی وغير هم زبان تهیه و تولید شده است و دلیل سکوت دو ساله شان مطالعه و تحقیق در این باب بوده است.

 برنامه ریزی انتشار جهانی این اثر نیز با جدیت تمام انجام شده  و قرار است از طریق سامانه های جهانی نشر موزیک در اختیار دوستداران و علاقمندان به موسیقی قرار بگیرد.

كاكوبند در اين آلبوم از «نيما صرافي مهر» به عنوان آهنگساز، تنظيم كننده، ميكس و مسترينگ، «امير عليزاده» (مشاور تنظيم،آهنگسازي، طراحي ريتم و صدا) و «پويا صرافي مهر» (ملودي ساز و مشاور در آهنگسازي و تنظيم) برای فرایند تولید «دنیای نو» بهره برده است كه خوانش آواي اين قطعات به عهده نيما و پوياصرافي مهر بوده است.

گفتنی ست کنسرت «کاکوبند» پس از مدت ها دوری از صحنه با شمایل جدید و اجرای قطعات آلبوم جدیدشان پنجشنبه 9 اسفند در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد و بلیت فروشی آن نیز از ساعت 16 روز دوشنبه 8 بهمن در سایت TIK8 آعاز خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید