یک آهنگساز در گفت گو با موسیقی فارس؛

«صد درصد» قطعه جدید محمد نورنیا منتشر می شود

0

موسیقی فارس- میلاد اکبری آهنگساز وخواننده از انتشار قطعه جدید و آلبوم تازه محمد نورنیا خواننده جوان عرصه موسیقی خبر داد.
میلاد اکبری در گفت وگو با موسیقی فارس از انتشار آلبوم تازه محمد نورنیا خبر داد و در این خصوص گفت: ابتدا تصمیم داریم چند قطعه از آلبوم تازه محمد نورنیا را منتشر کنیم یکی از این قطعات آهنگ «صد در صد» است که سه شنبه هفته آینده در فضای مجازی منتشر می شود.
این آهنگساز با اشاره به جزئیات آلبوم توضیح داد: شعر این اثر از سروده های علی ایلیا و آهنگسازی کل آلبوم بر عهده من است، همچنین  ترانه قطعه «صد در صد» از محسن شیرالی ، میکس و مستر محمد فلاحی و میلاد فرهودی است. این اثر از شرکت سلفا مجوز گرفته  است؛ امیدوارم آلبوم با استقبال بی نظیری مواجه شود.

اکبری افزود: هزینه زیادی صرف شده تا آلبوم آماده شود؛ این اثر بار موسیقیایی زیادی دارد و مردمی است؛ برای تولید آن از بهترین های ایران استفاده شده است.

این هنرمند در پایان گفت: محمد نورنیا نوازنده خوب گیتار است فعالیت های خود را از سال ها پیش شروع کرده است؛ در حال حاضر به صورت جدی به دنبال انتشار آلبوم و تک ترک است؛ بعد از انتشار آلبوم قصد برگزاری کنسرتی را دارد.
لازم به ذکر است که محمد نورنیا خواننده جوانی است که پیش از این فعالیت هایی در عرصه موسیقی داشته است او که تاکنون به صورت رسمی آلبومی منتشر نکرده است در صدد شروع فعالیت های جدی خود در عرصه موسیقی است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید