۱۶ دی؛ همراه با گروه رودکی در برج میلاد

مختاباد سیاه مشق هایش را به میلاد برد

0

موسیقی فارس-مازیار رضایی: عبدالحسین مختاباد،خواننده و آهنگساز به همراهی گروه بزرگ رودکی با ۹ نوازنده در بخش سنتی و ۱۵ نوازنده در گروه سازهای کلاسیک غربی در برج میلاد برخی از آثار تازه و گذشته خود و گروه را اجرا کرد.

در این کنسرت که شب ۱۶ دی ماه و در دو نوبت در برج میلاد اجرا شد، سید عبدالحسین مختاباد به همراه گروه بزرگ رودکی برخی از قطعات آخرین آلبوم خود به «نام سیاه‌مشق »و نیز برخی آثار تازه گروه رودکی و کارهای خاطره‌انگیز خود را اجرا کرد.

در بخش موسیقی سنتی حسین پرنیا نوازنده سنتور و آهنگساز، و محمد دلنوازی(عود)، آرش فلاح(نی)، مجید مظاهری(کمانچه)، سمانه باروتی(قیچک)، پریا پیرزاده(تار)، رضا دربندی (دف ودایره)، نازنین پدرثانی(تنبک و کوزه)، بهزاد خدارحمی (تار و ایوان) مختاباد را در اجرای ترانه‌ها و تصانیف و آوازها همراهی کردند.

در بخش سازهای کلاسیک نیز سیاوش ظهیرالدینی( ویلن آلتو)،نیما زاهدی(ویلن)، علی رحیمیان(ویلن)، هادی آرزم (ویلن)،حسن اکبریان(ویلن)، مونیکا لران(ویلن)، صبا علی‌محمدی (ویلن)، داریوش حجازی(ویلن آلتو)، سالار خاتون آبادی (ابوا)، روشنک نوشی(فلوت)، محمدرضا پیرزاده (درام)، سپیده خداوردی(کنترباس)، پرویز بیات(کنترباس)، مجید اسماعیلی (ویلنسل)، منوچهر باستان سیر (ویلنسل) همراه وی بودند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید