درباره ما

به نام خدا

سایت موسیقی فارس با شماره مجوز94/4267 از سال 1393 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.
این سایت با هدف شفاف سازی امور روز موسیقی، ویترینی برای هنرمندان عرصه موسیقی در سبک های مختلف سعی بر این دارد تا پایگاه مناسب و مطمئنی باشد و آنها را در زمینه اطلاع رسانی، خبر رسانی، مشاوره رسانه ای، گزارش، رونمایی و … یاری رساند.
این رسانه در نظر دارد درهمکاری با نویسندگان و کارشناسان زبده و اهل فن در حوزه موسیقی بستری برای هنرمندان فراهم آورد تا از تمامی وقایع و اتفاقات، انتقادات و نظرات کارشناسانه مطلع شوند.
تیم نویسندگان موسیقی فارس آمادگی هرگونه انتقاد و پیشنهاد را از سوی اهل فن موسیقی را دارد.
همچنین از تمامی دوستان علاقه مند در زمینه نقد و بررسی، یادداشت ، گزارش و خبر نویسی استقبال می شود و مطالب نگاشته شده به نام خود شخص در رسانه منتشر خواهد شد.

با انتخاب برترین های جشنواره وب ایران، سایت موسیقی فارس توانست در بخش آرای مردمی منتخب هفتمین دوره این جشنواره شود. لازم به ذکر است  موسیقی فارس در بازه زمانی کمتر از 6 ماه موفق به جلب آرای مردمی در این جشنواره شد.

jashnvare-logo

مدیرمسول و صاحب امتیاز: لی لا رضایی
مدیر داخلی: خشایار اشراقی
مدیر روابط عمومی: آیدا دهرونی نژاد
سردبیر: لی لا رضایی

دبیر تحریریه: پیام سلطانزاده
بخش کلاسیک و سنتی: فاطمه علوی

پاپ: پری حیدری
بخش عکس: علی رزمخواه
تحریریه: پری حیدری،پیام سلطانزاده، شبنم ظهیریان،امیرعلی شیشه گری، امیرحسین جوادی، مازیار رضایی، سارا یغموری، آذرفیروزی،مرضیه فخار،  ژنیک غریبی، آنت دارپینیان

عکاسان:  علی رزمخواه، سارا سعیدی، تارا دلسوز،دنیا حیدری،رضا محمدنژاد، سجاد احمدی مجد، مهتاب مختاری،علیرضا کلیایی، پریسا حسین پور، مهسا موسوی،سما یعقوبی
کارشناسان موسیقی: پدرام امینی ابیانه، علی تفرشی، مزدا شاهانی

 

تلگرام: مرضیه فدایی

اینستاگرام: سارا سعیدی

آدرس تلگرام: https://telegram.me/musicefars

اینستاگرام: musicefars