فراخوان ارکستر مجلسی ایران برای جذب نوازنده منتشر شد

0

موزیک فارس: ارکستر مجلسی ایران به رهبری و مدیریت هنری منوچهر صهبایی برای اجرای تازه‌ترین طرح‌ خود فراخوان جذب نوازندگان جدید را منتشر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی ارکستر مجلسی ایران، منیژه صهبایی مدیر ارکستر مجلسی ایران با اشاره به تازه ترین فعالیت های این مجموعه موسیقایی توضیح داد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته به زودی مراحل آماده سازی تازه ترین طرح ارکستر مجلسی ایران به رهبری منوچهر صهبایی آغاز می شود که ما بر همین اساس نسبت به جذب نوازندگان سازهای زهی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

 

در این راستا نیز فراخوان حضور هنرمندان نوازنده در بخش سازهای زهی از روز شنبه دوم شهریورماه در فضای مجازی و کانال های ارتباطی  منتشر شده و هنرمندان می توانند برای آشنایی بیشتر پیرامون نحوه حضورشان در ارکستر با ما در ارتباط باشند.

 

وی افزود: تازه ترین پروژه ارکستر مجلسی ایران ویژگی های متفاوتی به لحاظ اجرایی دارد که پس از پایان ایام  محرم و صفر جزییات آن به صورت کامل اعلام خواهد شد.

ارکستر مجلسی ایران به رهبری منوچهر صهبایی و مدیریت منیژه صهبایی فروردین ماه سال ۹۶ با هدف ارایه موسیقی جدی و ارتقای فرهنگ شنیداری در جامعه اعلام موجودیت کرد. این مجموعه موسیقایی به منظور ارائه رپرتوار موسیقی ایرانی و جهانی تشکیل شده و هدف آن اجرای موسیقی مجلسی در یک سطح نزدیک به استاندارد جهانی است.

 

منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید