فرشاد رمضانی با گروه جدیدش روی صحنه می‌رود

0
سرپرست گروه «دگردیس» از کنسرت و تک‌آهنگ جدیدش گفت

فرشاد رمضانی، خواننده و سرپرست گروه «دگردیس»، از تک آهنگ جدید و همچنین آغاز به کار دوباره این گروه خبر داد.
 این نوازنده حدود هجده سال پیش پروژه «دگردیس» را شکل داد و با سال‌ها صبر توانست آلبوم «شیدایی درونی 1و2» را منتشر کند؛ آلبومی که بخشی از آن را کاوه یغمایی و بخش دیگرش را بصیر فقیه‌نصیری ساخته و تنظیم کرده است.

این روزها فرشاد رمضانی با دور هم جمع کردن هنرمندانی چون هادی کیانی (نوازنده کیبورد)، محمد نیک (نوازنده گیتارباس)، بهزاد اشعاری (نوازنده درامز) و امیرحسین نفریه (نوازنده گیتار الکتریک)، پروژه «دگردیس» را از سر گرفته و تمرین‌هایشان را برای برگزاری کنسرت، در استودیو پانچ آغاز کرده‌اند.

فرشاد رمضانی که در این سال‌ها گروه‌های مختلفی را به عنوان اعضای گروه «دگردیس» معرفی کرده، درباره فعالیت دوباره این گروه به «موسیقی ما» می‌گوید: «این روزها «دگردیس» را یک دگردیسی اساسی کرده‌ام و با گروه جدید مشغول تمرین هستیم. تصمیم گرفتم گروه جمع و جورتری را جمع کنم که پرتابل باشد و به نوعی با گیتار الکتریک، کیبورد، گیتارباس، درارمز و خواننده، یک ترکیب «دیپ پرپل»ی داشته باشیم که صدای موسیقی راک دهه هفتاد بدهد.»

علاوه بر آن، «دگردیس» قرار است به زودی تک‌آهنگ خود را هم منتشر کند که رمضانی می‌گوید: «این قطعه یک فضای راک استاندارد دارد که روی شعر «اسیر» فروغ فرخزاد ساخته شده است. مازیار رشتی‌پور آهنگسازی و تنظیم آن را برعهده داشته و علاوه بر آن گیتارش را نیز نواخته است. هادی کیانی هم میکس و مسترینگ آن را انجام خواهد داد و به زودی منتشر می‌شود.»

فرشاد رمضانی، اولین و البته تنها کنسرت آلبوم «شیدایی درون» را سال 94 در جشنواره موسیقی فجر برگزار کرد. اما بعد از آن گروه تقریباً منحل شد و شرایط برگزاری کنسرت وجود نداشت. آنها قرار بود 20 آذر کنسرت جدیدی را توسط «گراماتون» با گروه جدیدش در سالن برج آزادی روی صحنه ببرند که کنسل و به اوایل اسفند سال جاری موکول شد. علاوه بر آن صحبت‌هایی با هادی کیانی (خواننده گروه گره) انجام داده و احتمالاً قرار است آلبوم جدیدش را با این هنرمند استارت بزند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید