امین رستمی خبر داد:

فضایی جدید در آلبوم جدید دارم

0

موسیقی فارس-مازیار رضایی: امین رستمی ازهمکاری خود با پاشا یثربی در قالب آلبوم خبر داد.
امین رستمی با اعلام این خبر به موسیقی فارس گفت: آلبومی برای انتشار در دست داریم که که قرار است به زودی منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شود.
علاوه بر همکاری در این آلبوم، یثربی رهبری ارکستر من برای اجرای کنسرت ها را نیز بر عهده دارد. تنظیم هایی که پاشا بر روی کارهایم می زند ، به لحاظ موسیقایی از سطح بالایی برخوردار است و همچنین نوآورانه هستند و ذائقه جدیدی از مخاطب را نشان می گیرند. به همین دلیل بود که تولید این آلبوم مدت زمان زیادی طول کشید.
وی درخصوص تفاوت همکاری های جدید خود اظهار داشت: از آنجایی که دوست نداشتم مردم و مخاطبانم کارهای قدیمی از من بشنوند سعی کردم موسیقی این آلبوم تم و فضایی کاملا جدید و متفاوت داشته باشد. در عین حال سعی ام بر این بوده که خیلی هم از فضای اصلی کار خودم دور نشوم اما در ژانر خودم نوآوری کنم.
رستمی افزد: علی ایلیا، مهرزاد امیرخانی، علی بحرینی و … ترانه سرایان این آلبوم هستند و کوشان حداد، مهران خالصی، پاشا یثربی و احسان گودرزی نیز تنظیم های قطعاتی را که من ساخته ام انجام داده اند. چون ملودی های اغلب این آلبوم از ساخته های خودم است و با مولفه های خودم ساخته ام.
این خواننده در پایان گفت: در تلاشم تا این آلبوم در اولین فرصت ممکن وارد بازار موسیقی شود و همین طور برنامه هایی در زمینه برگزاری کنسرت درنظر داریم که اخبار آنها متعاقبا اعام می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید