لغو کنسرت بهشهر حمید عسکری جنجال آفرید!

0

موسیقی فارس-ستایش وامخواه:کنسرت خواننده پاپ کشورمان حمید عسکری ، که قرار بود در بهشهر برگزار شود لغو شد.

چند روز اخیر عکس هایی از پاره شدن بنر های کنسرت 27 شهریور حمید عسکری در بهشهر منتشر شده و موجب برخاستن زمزمه هایی از لغو این کنسرت شده بود که تکذیب شد.

حال امروز خبر هایی حاکی از لغو شدن این کنسرت توسط مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر و به دلیل شهادت  احمد عمو زاده خلیلی  جانباز هشت سال دفاع مقدس عنوان شد!

حمید عسکری نیز با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود ، نسبت به این وقایع به تندی واکنش نشان داد و ضمن عذرخواهی از مردم بهشهر گفت : « کنسرت بهشهر که قرار بود امشب برگزار شود به دستور مقامات قضایی لغو شد! آن هم در شرایطی که من به همراه اعضا گروه تقریبا به بهشهر رسیده بودیم. امیدوارم روزی فرا برسد که مسئولین کشورم متوجه شوند که موسیقی ، دین و اعتقاد مردم را از بین نمیبرد بلکه این تبعیض ، فساد اقتصادی ، اختلاس و رانت خواری آقازاده هاست که دارد مملکت را نابود میکند. از آقای روحانی و وزیر ارشاد هم که اصلا توقعی نداریم. گویا مقوله فرهنگ آخرین دغدغه دولت تدبیر و امید است! »

وی ساعاتی پس از انتشار این پست آن را حذف کرده و پست دیگری را جایگزین کرد : « سلام دوستان! در پست قبلی که در مورد کنسرت بهشهر بود لازم دیدم توضیحاتی بدهم!

1: لغو کنسرت به دستور مقام قضایی نبوده و من به اشتباه متوجه شدم و همین جا از دوستان عزیزم در دستگاه قضا در شهرستان بهشهر به خاطر کم دقتی در این موضوع عذرخواهی میکنم. مخصوصا از دادستان محترم.

2: این کنسرت لغو نشده بلکه به دلیل تشییع پیکر یکی از جانبازان دفاع مقدس که به مقام شهادت رسیدند به تاریخ دیگری موکول شده است.

3: من و همه مردم ایران احترام خاصی برای جانبازان و شهدا قائلیم که نیازی به توضیح نیست.

4: امیدوارم مسوولین نگاه پدرانه به جامعه موسیقی داشته باشند و باعث دوری نسل جوان که عاشق کشور ، موسیقی و اعتقادات خود هستند نشوند. »

انتشار این پست در حالی صورت گرفت که دقایقی پیش از آن خبری  به نقل از دادستان عمومی شهرستان بهشهر منتشر شده بود و در آن ذکر شده بود : « خواننده کنسرت بهشهر به دلیل نشر اکاذیب در صفحات مجازی ، تحت تعقیب قضایی قرار خواهد گرفت! »

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید