نوازنده «سون» در گفت وگو با موسیقی فارس؛

وزارت ارشاد باید خوانندگان ونوازندگان را طبقه بندی کند

0
موسیقی فارس- پژمان فرهمند نوازنده گروه سون گفت: برخی از خوانندگان درجه یک چون قصد دارند برای برگزاری کنسرت خود هزینه ها را کاهش دهند؛  از نوازندگان درجه سه استفاده می کنند، این موضوع موجب می شود جایگاه نوازندگان درجه یک زیر سوال برود.
پژمان فرهمند در گفت گو با موسیقی فارس با انتقاد از ورود خوانندگان درجه سه به روی صحنه گفت: وزارت ارشاد به هر خواننده ای اجازه  ورود به روی صحنه را می دهد؛  باید خوانندگان و نوازندگان دسته بندی شوند؛ جایگاه نوازنده گان مشخص شود؛ چرا باید نوازنده درجه سه بایک خواننده درجه یک کار کند که بعد دچار حس برتری شود که دیگر نمی تواند با خوانندگان درجه سه کار کند .
وی افزود: از دیگر مشکلاتی که نوازندگان با آن روبه رو هستند بحث دستمزد ها است ؛برای برگزاری یک کنسرت خواننده وتهیه کننده بر سر مسائل مالی به توافق می رسند در این بین نوازنده است که ضرر می بیند چون تفاوتی درپرداخت دستمزد نوازنده درجه یک وسه وجود ندارد.
این نوازنده خاطر نشان کرد: در برج میلاد خواننده مطرحی می خواهد کنسرتی را برگزار کند، جالب اینجاست که نوازنده او از چگونگی روند برنامه هیچ اطلاعی ندارد بعد می خواهد به روی صحنه برود . در حال حاضرهم که همه کنسرت ها  پلی بک وتکراری شده است؛ وزارت ارشاد باید بر این جریان نظارت داشته باشد .
فرهمند عنوان کرد:  دیگرخوانندگان  تلاش نمی کند که کنسرت خود را به بهترین نحو بر گزار کند چون مخاطبان خاص خود را دارند؛ برای همین می بینیم که خیلی از کنسرت ها در حد اجرا نیست .
وی در پایان از فعالیت های تازه خود گفت: در حال حاضر با گروه سون کار می کنم آلبوم این گروه اواخر آذر ماه منتشر می شود همچنین در آلبوم تازه مازیار فلاحی هم همکاری می کنم،فعلا نمی توانم اطلاعاتی در مورد آن دهم .
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید