پاشا یثربی و همکاری مجدد با فریدون آسرایی

0

موسیقی فارس-مازیار رضایی:  آهنگساز و تنظیم کننده جوان کشورمان از همکاری مجدد خود با فریدون آسرایی خبر داد.

وی که پیش از این همکاری های موفقی با این خواننده پاپ خوان داشته است، در این باره به موسیقی فارس گفت: در همکاری جدید با فریدون آسرایی آهنگی ساخته ام که هنوز تنظیم آن نهایی نشده است. اما قرار است این آهنگ در جدیدترین آلبوم این خواننده باشد.

وی همچنین از همکاری مشترک و تنگاتنگ خود با امین رستمی خبر داد و در این خصوص اظهار داشت: علاوه بر اینکه با امین رستمی همکاری می کنم و قطعاتی را آماده انتشار داریم، رهبر ارکستر وی نیز هستم.البته یکی از این قطعات با تنظیم من و شعر و ملودی امین آماده انتشار است و به زودی منتشر می شود. با امین رستمی تا کنون اجراهای موفقی داشته ایم و امیدوارم این اجراها بیشتر و بیشتر شود. آخرین این کنسرت ها نیز اردی بهشت ماه سال جاری برگزار شد.

این آهنگساز با اشاره به همکاری با خوانندگان جوان دیگر افزود:«فریاد» خواننده ای است که  همکاری خود را مدتهاست با هم آغاز کرده ایم و تاکنون بخشی از کارها برای انتشار آلبوم را انجام داده ایم. آلبوم این خواننده نوظهور به زودی منتشر می شود و در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد. این آلبوم از آلبوم های مورد علاقه من است.

پاشا یثربی که یکی از اعضای گروه موسیقی «کوک» نیز هست،درباره فعالیت های پیش روی این گروه گفت: در همکاری با دوستان این گروه همچون پدرام مرندیز و تایماز اطاعتی تک قطعاتی را آماده انتشار داریم که به زودی منتشر می شوند. همچنین قرار است آلبومی نیز در همکاری با این گروه روانه بازار موسیقی کنیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید