بی ثباتی و بی مسولیتی در موسیقی همچنان ادامه دارد؛

کنسرت محمد معتمدی در اصفهان لغو شد

0

موسیقی فارس-کنسرت اصفهان محمد معتمدی بار دیگر به لغو انجامید.
محمد معتمدی؛خواننده موسیقی ایرانی با انتشار متنی اعتراض آمیز از لغو کنسرت روز هفدهم اسفند ماه در اصفهان خبر داد و دلایل آن را توضیح داد.

محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی با اشاره به لغو کنسرت روز هفدهم اسفند ماه خود در شهر اصفهان گفت: از اردیبهشت ماه امسال که مجموعه کنسرت های «کویر» در تهران آغاز شد رایزنی های لازم را برای برگزاری این برنامه ها در شهرستان انجام دادیم.

وی با اشاره به اینکه هنرمندان فعال در عرصه موسیقی فقط می توانند در ایامی محدود کنسرت برگزار کنند، بیان کرد: نمی دانم چه موضوعی اتفاق افتاده که از ابتدای سال جاری تاکنون در اغلب موارد یا به طور کلی مجوزی برای کنسرت هایم در شهرستان ها صادر نشد و یا اگر هم مجوزی دادند به قدری دیر بود که فرصت اطلاع رسانی و تبلیغات را از دست دادیم.

این خواننده توضیح داد: من نمی دانم چرا رویه صدور مجوز برگزاری کنسرت ها برای برخی از گروه ها بسیار راحت و بدون مشکلی انجام می گیرد اما نوبت به من و تعدادی دیگر از گروه ها که می رسد این چنین با مشکل مواجه می شویم. من باز هم از مخاطبان اصفهانی عزیز عذرخواهی می کنم که دوباره با چنین مشکلی مواجه شدیم.

معتمدی ضمن ارایه این گفتگو، متنی را در فضای مجازی منتشر کرده که در مشروح آن آمده است: «دوستان ارجمند اصفهانی! متاسفانه علیرغم درخواستی که برای کنسرت در تاریخ ١٧ اسفند در شهر اصفهان داده بودیم مجوز صادر نشد و باز هم توفیق دیدارتان را نخواهیم داشت. از ابتدای امسال این چندمین بار است که درخواست بنده برای اجرا در اصفهان به در بسته می خورد.

همانطور که در جریان هستید در سال های اخیر اکثر کنسرت هایی که قصد برگزاری آن را در شهر های مختلف داشته ام مجوز اجرا نگرفته اند و این اتفاق نه از سوی دفتر امامان جمعه بلکه در ادارات محترم ارشاد شهرستان ها که تحت مدیریت دولت محترم می باشند انجام گرفته است. در برخی موارد نیز صدور یک مجوز ساده را تا چند روز قبل از کنسرت به تعویق می اندازند که هم بگویند مجوز را صادر کردیم و هم فرصت کافی برای اطلاع رسانی را از ما بگیرند.

سربسته بگویم که متاسفانه بنده و بسیاری دیگر از هنرمندان این کشور توسط کارتل موسیقی کشور، به قصد حذف شدن به نفع دوستانی دیگر و به روش های ناجوانمردانه در حال ضربه خوردنیم. انتظار ما از دولت چه بود و چه شد!؟ کلید را دو کار آید / در گشودن زبهر ساکنین عمارت و قفل نمودن به روی اغیار! »

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید