برای اولین بار در شب شنبه ها؛

گرد همایی بهترین نوازنده های راک ایران

0

در پرفورمنس «هیجان گذشته است»

موسیقی فارس-بهترین نوازنده های راک ایران در اقدامی کم سابقه و در تجربه جدیدی در شب شنبه ها، شنبه 4 دی در سالن تئاتر مستقل تهران گرد هم جمع شده و به هنرنمایی می پردازند.
به گزارش موسیقی فارس، در سومین تجربه از سومین دوره شب شنبه ها در سالن تئاتر مستقل تهران برای اولین بار دست چینی از بهترین نوازنده های سبک راک – پاپ در کنار یکدیگر جمع شده و در قالب پرفورمنس موسیقی باعنوان «هیجان گذشته است» هنرنمایی خواهند کرد.
در این پرفورمنس موسیقی پنج گروه «کهت میان»، «اندیشه هژبر»، «سینا میاحی»، «فرشید کاظمی» و «پارت» با همراهی «فرهاد مجدوب» و «آندره خاچیکیان» به روی صحنه آمده و قطعات خود را اجرا می کنند و در انتها جمینگ نوازنده های گروه ها در کنار یکدیگر موجب آغاز هیجان گذشته می شود.
لازم به ذكر است كه پروژه موفق و تأثير گذار شب شنبه ها با طراحي و مديريت رضا دادويي شكل گرفته و مهدي خان محمدي به عنوان (مدير اجرايي)، سيامك قطاعي (مسئول امور داخلي و هماهنگي)، امير خرازي (برنامه ريز)، علي اميري (گروه اجرايي) او را همراهي مي كنند.
سومین تجربه از سومین دوره مجموعه برنامه “شب شنبه ها” با عنوان “هیجان گذشته است” با حضور برترین نوازنده های موسیقی راک ایران 4 دی در ساعت 18 و 20 در سالن تئاتر مستقل تهران برگزار می شود.
علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت این اجرا به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید