پنجمین برنامه پاپ هزارصدا برگزار می‌شود

0
موسیقی فارس- پنجمین برنامه هزارصدای پاپ سال 95، چهارشنبه 31 شهریور در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. در این برنامه رضا تاجبخش به عنوان کارشناس موسیقی، شهاب رمضان به عنوان کارشناس خوانندگی و امیر ارجینی به عنوان کارشناس شعر و ترانه به بررسی آثار شرکت‌کنندگان پرداخته، در پایان نفرات برگزیده را معرفی خواهند کرد.

در این برنامه همچنین خواننده خوش‌صدا رحمان، که اخیرا آلبومش به نام «یه عاشق» منتشر و با استقبال خوبی هم مواجه شده است با نوازندگی آهنگساز آثارش مدوید لطیفی، قطعاتی را برای حاضران در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران اجرا خواهد کرد.هزارصدا برنامه‌ای برای معرفی چهره‌های تازه خوانندگی، آهنگسازی و ترانه است که با مدیریت آرش نصیری، روزنامه‌نگار حوزه موسیقی برگزار میشود و هم اکنون در چهارمین سال برگزاری‌ست. این برنامه دو بخش پاپ و سنتی دارد که هر دوی این بخش‌ها در هر ماه هر کدام یک بار در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شوند.

بنابر اعلام مدیر و مجری این برنامه، برنامه روز چهارشنبه که در ساعت 18 آغاز می‌شود میان برنامه‌ها و سورپرایزهای ویژه‌ای هم خواهد داشت.

در برنامه قبلی هزارصدا که با داوری مهردادنصرتی، امید حاجیلی و اهورا ایمان برگزار شده بود، اهورا ایمان به عنوان خواننده مهمان هم حضور داشت که در پایان برنامه قطعات «گله دارم» و «پروانه پوش» را با نوازندگی پیانوی وحید مهراد به زیبایی اجرا کرد.

1000-sada-9506312
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید