حضوراستادبابک رادمنش، بهروزصفاریان و سعیدامیراصلانی در هزارصدا

0

موسیقی فارس-آخرین برنامه سال 95 بخش پاپ هزارصدا به شکلی خاص ساعت 14:30جمعه برگزار می‌شود.

مدیر و مجری برنامه هزارصدا از ایجاد تغییری در داوری آخرین برنامه سال 95 هزارصدا و دعوت از استاد بابک رادمنش برای داوری خبرداد. در این برنامه برنامه که در ساعت 14:30 روز جمعه 8 بهمن ماه در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود، یک بار دیگر بهروز صفاریان به عنوان داور حضور دارد، سعید امیراصلانی هم داوری بخش ترانه را به عهده خواهد داشت و همچنین هنرمند ارزشمند استاد بابک رادمنش هم حضور خواهند داشت تا این تیم کارشناسی خاص، کار جوانان موسیقی را بررسی کرده، نفرات برگزیده را اعلام و نفر اول را به عنوان آخرین خواننده راه یافته به فینال این برنامه معرفی کنند.
آرش نصیری اعلام کرد با توجه به اینکه خبردار شدیم این استاد پیشکسوت موسیقی در ایران حضو دارند از ایشان درخواست کردیم که در برنامه حضور پیدا کنند تا فرصت استفاده از تجربیات ارزنده شان درموسیقی در اختیار جوانان قرار گیرد.
همچنین، در این برنامه، بنابر آنچه پیشتر هم اعلام شده بود، خواننده جوان و خوش‌صدای موسیقی پاپ محمدرضا مقدم به عنوان خواننده مهمان قطعاتی را اجرا خواهد کرد که یکی از آنها قطعه «قهرمان من» است که اخیرا منتشر و به قهرمانان آتش‌نشان فاجعه ساختمان پلاسکو تقدیم کرده است.
این برنامه هم مثل همه برنامه‌های دیگر هزارصدا میان برنامه‌ها و برنامه تجلیل از بزرگان موسیقی را هم خواهد داشت.
هزارصدا اولین برنامه معرفی چهره‌های جوان و مستعد موسیقی‌ست که از سال 1392 آغاز شده و بنیان‌گذار، مدیر و مجری آن آرش نصیری روزنامه‌نگار حوزه موسیقی‌ست. این برنامه هر ماه دوبار، یک بار برای موسیقی پاپ و یک بارهم برای موسیقی کلاسیک ایرانی برگزار می‌شود و بنابر اعلام وی برنامه بعدی هزارصدا در بخش موسیقی کلاسیک و در ساعت 15 روز 21 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید