لغو كنسرت ها سبب كاهش بيشتر شادابي در جامعه مي شود

0

موسیقی فارس_فاطمه علوی: رامين صديقي ، مدير انتشارات موسيقي هرمس لغو برخي از كنسرت ها را در صفحه شخصي خود نقد كرد.

رامين صديقي ، در واكنش به خبر لغو كنسرت بعضي از خواننده ها اين عمل را نقد كرد و در صفحه شخصي خود در اينستاگرام نوشت: در روزگاري كه شرايط اقتصادي مناسب نيست نبايد به هيچكس خرده گرفت كه از انجام دادن يك پروژه هنري يا اجراي آن انصراف مي دهد به هر حال بسياري از همين راه ارتزاق مي كنند و لازم است تا حداقل اميدواري هايي براي بازگشت سرمايه فكري ، زماني و ماليشان را داشته باشند.
هرچند كنار كشيدن شايد سبب كاهش بيشتر شادابي در جامعه و افزايش همين رخوت شود ، اما به هر حال نبايد هم توقع داشت كه كسي از اندوخته اش ، بدون انتظار بازگشت هزينه كند. اما حداقل انتظار اين است كه با شهامت اين را عنوان كنيم و منت انجام ندادن يك كار را بر سر همان انسان هايي كه مشكل معيشتي دارند نگذاريم. از مسئول گرفته تا منصوب ، به اندازه كافي بر سر شهروندان اين مملكت منت گذاشته شده ( و در ازاء هيچ چيز هم به آنها نداده اند) شما ديگر به صف لشكر منت گذاران اضافه نشويد. براي چندمين بار است كه از اين اخبار مي شنويم و از برخي مطبوعاتي ها هم واقعا گله دارم كه چنين اخباري را اشاعه مي دهند بي آنكه آن را نقد كنند.>>
این انتقاد به دنبال لغو خودخواسته کنسرتهای چند خواننده صورت گرفت. همايون شجريان و سيروان خسروي دو خواننده اي هستند كه كنسرت خود را لغو كرده و در صفحه شخصي خود دليل اين اقدامشان را وضعيت اقتصادي مردم بيان كرده اند.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید