رفع ابهام دستگیری حامد زمانی به علت حمل مواد مخدر

موسیقی فارس_پانیذ رحیمی :اخیرا اخباری مبنی بر دستگیری حامد زمانی،‌خواننده پاپ کشورمان به جرم حمل مواد مخدر در شبکه‌های مجازی منتشر شده است.

این اخبار مبنی بر بازداشت حامد زمانی و درگیری وی با ماموران نیروی انتظامی و حمل مواد مخدر توسط او از شب گذشته در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. همچنین دست به دست شدن این خبر  هم‌زمان با انتشار فیلمی بود که گفته می‌شود این خواننده پاپ خودش آن را ضبط کرده و حکایت از درگیری او با ماموران نیروی انتظامی دارد.

حسین پیرعلی، مدیر برنامه حامد زمانی در گفت‌وگو با میزان در واکنش به این اخبار اظهار داشت : در حال حاضر حامد زمانی در دفتر خود مشغول به کار است، مشکلات به وجود آمده صرفاً برای روز پنجشنبه هفته گذشته بود و تا عصر برطرف شد و روند پیگیری موضوع هم توسط وکیل حامد زمانی ادامه دارد.

پیرعلی درگیری با نیروی انتظامی را تکذیب نکرده اما به شکل مبهمی توضیح داده که: این اتفاق برای پنجشنبه هفته گذشته است و اینکه این ویدئو به عنوان اتفاقی که امروز افتاده پخش می‌شود به هیچ عنوان درست نیست.

وی همچنین در خصوص خبر منتشر شده بر اساس دستگیری حامد زمانی به علت حمل مواد مخدر اعلام کرد: اگر بحث مواد مخدر است، بالاخره از ما یک سند و یا فیلم موجود بود که مواد مخدر حمل کرده‌ایم، اما همه در حد حاشیه و حرف است و به هیچ عنوان مواد مخدری وجود نداشته است، به شخصه موضوع دستگیری به دلیل حمل مواد مخدر را قویاً تکذیب می‌کنم.

پیرعلی دلیل بازداشت حامد زمانی را اینگونه توضیح داد: درگیری به وجود آمده به این دلیل رخ داد که یکی از دوستان ما مورد تفتیش قرار گرفت و حامد زمانی دلیل این اتفاق را جویا شد، بعد از آن کمی جر و بحث رخ داد که در انتها به درگیری انجامید.

پیرعلی با اعلام شاکی پرونده خاطرنشان کرد: بحثی مطرح است که نیروهای ناجا اعلام کرده‌اند که حامد زمانی به آنها ناسزا گفته است.

حامد زمانی خواننده پاپ برای پاره ای از توضیحات در دادسرای ناحیه ۹ فرودگاه مهرآباد حضور یافت. وی در حال حاضر آزاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *