عصر شعر و ترانه +گزارش تصویری

موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: نشست”عصر شعر و ترانه”پنج شنبه ۷ شهریور ماه ساعت ۱۵ با حضور شاعران و ترانه سرایان در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

در این نشست که با مدیریت و اجرای عبدالجبار کاکایی پایان پذیرفت، مریم جعفری آذرمانی(کارشناس شعر کلاسیک)، صابر کاکایی (کارشناس شعر نو) و مهدی موسوی میر کلایی(کارشناس ترانه و شعر محاوره) به عنوان کارشناس حضور بهم رساندند.

یوسف بهراد نیز با همراهی معراج گرمابی (نوازنده گیتار) در میانه های این نشست روی صحنه رفت و قطعه های “اتفاق” و “جاذبه” را برای حاضرین در سالن اجرا کرد.

گفتنی است عصر شعر ترانه شهریور ماه حوالی بزرگداشت دو چهره نامدار در شعر مدرن فارسی، مهدی اخوان ثالث وسیمین بهبهانی برگزار شد.

این مراسم با چهارپاره ای از فاطمه صادقی با موضوع حقوق زنان آغاز شد و در ادامه طبق روال پیشین ترانه ها و اشعار منتخب شاعران جوانی چون سمیرا امیریان، نادر سحرابی، هانی سرکدی، میلاد فلاح و… پس از اجرا توسط داوران مورد نقد وبررسی قرار گرفت.

نشست “عصرشعر و ترانه ” با حضور شاعران و ترانه سرایان با هدف استعداد یابی وارتقای دانش ادبی شاعران اولین دوشنبه هر ماه در این فرهنگسرا برگزار می شود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *