اپرای حلاج بسیار موفق است و نیازی به اضافه کردن کسی نیست

موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: پرواز همای خواننده و موزیسین صاحب سبک موسیقی سنتی ایرانی است که چندی پیش اپرای فاخر حلاج را در برخی شهرهای ایران روی صحنه برد و با استقبال کم نظیر مخاطبان روبرو شد. همای قرار است این اپرا را طی تورهای ایران و اروپا برای سایر علاقه مندان به نمایش بگذارد. 

 

اپرای حلاج همچون روال پیشین با ٢٠ بازیگر و ١۵ نوازنده و به قلم همای خوانندگی، آهنگسازی و کارگرانی او می باشد که در لیست پربازدید ترین رویداد های هنری سال قرار دارد.

 

خبرنگار سایت موسیقی فارس به بهانه اجراهای آتی این کنسرت نمایش که پیش بینی می شود همچنان با توجه مردمی بالایی روبرو شود به سراغ این هنرمند صاحب نام رفته است تا از جزئیات تور کنسرت ها مطلع شود.

 

پرواز همای در ارتباط با تور کنسرت های داخلی خود و گروه مستان گفت: از نیمه دوم آبان ماه سال جاری در شهر های همدان، ایلام، سنندج، کرمانشاه، مهاباد، ارومیه، تبریز و اصفهان اپرای حلاج را اجرا میکنیم، سپس در جنوب کشور و در شهرهای بندرعباس، چابهار، اهواز، آبادان، خرم آباد، ملایر، اراک، شهرقدس و بوشهر به برگزاری کنسرت می پردازیم. پس از آن اجرا را در شهر های آمل، انزلی،سمنان، دامغان، شاهرود و بجنورد روی صحنه می‌بریم.

وی در خصوص تور اروپا ادامه داد:پس از استراحت کوتاهی تور اروپا را با اجرای ۲۴ ژانویه مصادف با ۴ بهمن ماه در شهر مونیخ آغاز میکنیم و در روز های ٢۵ و ٢۶ ژانویه در هامبورگ واشتوتگارت به برگزاری کنسرت می پردازیم. دو اجرای پایانی آلمان نیز در روزهای ١ فوریه در دوسلدورف و ٢ ام در برلین، پایتخت این کشور خواهد بود. سپس این تور را در کشور سوئد و روز های ٧ام فوریه در گوتنبرگ، ٨ ام در استکهلم و ٩ ام در اسلو ادامه می دهیم.در روز های ١۴، ١۵ و ١۶ فوریه به ترتیب در شهرهای رتردام ، لندن و منچستر انگلستان به اجرا خواهیم پرداخت. 

 

وی در پاسخ به سوالی در خصوص تغییرات احتمالی بوجود آمده در دست اندرکاران اپرای حلاج عنوان کرد :اپرای حلاج همینطور که هست بسیار موفق است ونیازی به اضافه کردن کسی نیست.

 

اختصاصی موسیقی فارس

انتهای پیام/

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *