حواشی آلبوم “بی نام” محسن چاووشی ادامه دارد

0

موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: در پی حواشی تازه ترین آلبوم محسن چاووشی با عنوان”بی نام” و با نام سابق قمارباز چهارمین قطعه این مجموعه نیز بصورت غیرمجاز انتشار یافت. این در حالی است که بنا بود تاریخ انتشار آلبوم با احتمال حذف قطعه “بحر تفکر” امروز مورخ ١٣ آبان ماه ١٣٩٨ اعلام شود.

هادی حسینی، تهیه کننده محسن چاووشی در بیانیه خود با مقصر شمردن هوادارن در امر لو رفتن قطعات آلبوم و با هدف اصلاح تفکر و یادگیری مخاطبان و جلوگیری آنها از انتشار گسترده تر قطعات گفت قطعه بحر تفکر تنها با همکاری هواداران و سعی و همت ایشان مبنی بر پشیمانی لو دهنده ها منتشر خواهد شد.

حسینی در واکنش به این حواشی بیان کرد: مشکل اینجاست که هوادارانِ محسن چاوشی با کسانی که قطعه یا اثری را اصطلاحا لو میدهند قاطع برخورد نمیکنند.
اگر هر بار که این اتفاق تکرار میشد هواداران به جای تمجید از اشخاص خاطی با او برخوردی قاطع داشتند و از جامعه هواداری شخص را طرد میکردند شاید کمتر شاهد روند لو رفتن قطعات و آهنگ ها بودیم.
هوادار به جای برخورد با خاطیان همیشه محسن چاوشی را متهم میکنند به نشتی داشتن، حال اینکه برای تهیه یک اثر موسیقایی مراحل مختلفی از قبیل آهنگسازی، تنظیم، میکس و مجوز و…. وجود دارد که در هر کدام از این مراحل امکان لو رفتن اثر وجود دارد.
هوادار باید دغدغه مند بوده و با افرادی که برای چاپلوسی و شواف اقدام به این عمل تخریبی دارند قاطع و محکم برخورد کنند.

متاسفانه در موضوع لو رفتن اخیر قطعه بحر تفکر هوادار به جای متهم کردن شخص یا اشخاص مسئول نسبت به من فحاشی میکنند حال اینکه حتی 10 درصد از این فحاشی ها سهم لو دهنده ها نیست و این اشخاص محبوب و در امانند.
تا زمانی که این رویه وجود دارد هر آهنگی که از مسیری جز مسیر متعارف و با رضایت محسن چاوشی پخش شود، پخش رسمی نخواهد داشت.
هوادار باید سعی کند یاد بگیرد به جای انتشار قطعه لو رفته جلوی انتشار آن را بگیرد. هواداران حتی میتوانند با همکاری هم ادمین های پیج های هواداری را مسئول کنند. نباید لو دهنده ها به جای پشیمانی قهرمان باشند.
با حذف قطعه بحر تفکر همه خواهند فهمید عزم ما برای اصلاح تفکر جاری بین هواداران جدی است. بحر تفکر قربانی میشود تا تفکر هوادار تغییر کند. اگر هواداران پیج لو دهنده را ریپورت کنند دیگر هیچ ادمینی چنین اجازه ای به خود نخواهد داد تا قطعه ای را بدون رضایت صاحب اثر منتشر کند.

در صورت همکاری هواداران و سعی و همت ایشان مبنی بر پشیمانی لو دهنده ها قطعه بحر تفکر پخش خواهد شد.

وی افزود: همه می‌دانند تهیه‌ و تولید هر آلبوم چه به لحاظ مادی و چه به‌لحاظ معنوی، چه عرق‌ریزی‌ها، زحمت‌ها و باید و نباید‌هایی دارد و وقتی یک قطعه به هر دلیلی، لو می‌رود، برای تیم تهیه‌کننده هم به لحاظ مادی و هم به لحاظ معنوی خسارت‌های بسیاری به‌دنبال دارد. همراهان محسن چاوشی همیشه حرفه‌ای بوده و هستند و اسیر حواشی‌ها نشده‌ و نمی‌شوند. هیچ‌ آلبومی بی‌مخاطب معنی ندارد و من و محسن چاوشی هم مثل همیشه تا هر وقت که باشیم و کار کنیم، برای شما می‌جنگیم و کار می‌کنیم تا به گوش شما برسانیم.
باز هم مثل همیشه، توجهی به حرف‌ها و نقل‌قول‌های بی‌اساس که برای بازارگرمی‌زده می‌شود، نکنید و دلسوز قطعاتی باشید که با زحمت‌ فراوان و وسواس‌های بسیار محسن، بعد از طی کردن راهی طولانی، قرار است با کیفیتی بالا به گوش شما برسد. ما برای گوش و هوش شما همیشه ارزش و احترام قائل بوده‌ایم و همیشه روی آن حساب کرده‌ایم.

بهمن بابازاده نیز در این باره توییت کرد: شاهکار های تیم تهیه آلبوم قمارباز(بی نام) با صدای محسن چاووشی ادامه دارد. چهارمین تراک آلبوم هم لو رفته و به صورت گسترده در فضای نت پخش شده. تهیه کننده آلبوم هم گفته بخاطر تنبیه هوادارا که قطعه لو رفته رو برای هم فوروارد کردن، تراک بحر تفکر از آلبوم حذف میشه تا هوادار ها ادب بشن!

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید