موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: کیهان کلهر موسیقی دان، آهنگساز و نوازنده ایرانی با ساز تخصصی کمانچه که پیش تر برنده جایزه جهانی وومکس ٢٠١٩ شد طی انتشار تصویری در صفحه شخصی اینستاگرام خود لیست کنسرت ها و فعالیت هایش را در ماه های نوامبر و دسامبر اعلام کرد.

 

این تور کنسرت همچون دفعات گذشته با همراهی گروه موسیقی جاده ابریشم است و با اجرای روز سه شنبه، پنجم نوامبر مصادف با ١۴ آبان ماه و از ساعت ١٩:٣٠ تا ٢١:٣٠ واقع در سالن آیزنهاور مرکز هنر های نمایشی ایالت پنسیلوانیا آغاز می شود.

 

سپس با اجرای روز پنجشنبه ٧ نوامبر (١۶ آبان) از ساعت ١٩ تا ٢١ در سالن کنسرت جمیسون مرکز آلیس رابینسون استفان دانشگاه آلاباما شهر بیرمنگام ادامه می یابد.

 

پس از آن کنسرت های شنبه ٩ نوامبر (١٨ آبان) از ساعت ٢٠ تا ٢٢ در مرکز هنر های نمایشی شهر جرمنتاون، سه شنبه ١٢ نوامبر (٢١ آبان) از ساعت ١٩:٣٠ تا ٢١:٣٠ در مرکز بین المللی مطالعات صلح، جمعه ١۵ (٢۴ آبان) و ١۶ نوامبر از ساعت ٢٠ تا ٢٢در منطقه مسکونی ولف تراپ واقع در ایالت متحده آمریکا،

یکشنبه ١٧ نوامبر (٢۶ آبان) از ساعت ١٩ تا ٢١ در مرکز هنر های ماس دانشگاه ایالتی و مؤسسه پلی‌تکنیک ویرجینیا، چهارشنبه ٢٠ نوامبر (٢٩ آبان) طی مراسم اهدای جوایز (دریافت جایزه بیتا برای هنر) واقع در دانشگاه استنفورد اجرا خواهد شد.

 

تور خارج از کشور کیهان کلهر روز جمعه ٢٩ نوامبر (٨ آذر) با همراهی کیا طبسیان نوازنده سه تار و هادی حسینی در سنت گالن سوئیس به پایان می رسد.

 

همچنین تور کنسرت داخلی کلهر از ١ دسامبر (١٠ آذر) در برخی شهر های ایران برگزار خواهد شد.

 

علاقه مندان به حضور در کنسرت کیهان کلهر هم اکنون می توانند از طریق سایت www.silkroad.org/calendar اقدام به تهیه بلیت نمایند.

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *