برخورد نزدیک از نوع سوم

قرمز و آبی در کنسرت ایوان بند

0

موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: کنسرت گروه موسیقی ایوان بند شامگاه گذشته مصادف با سه شنبه ١٢ آذر ماه۱۳۹۸ طی دو سانس و در محل سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

 

قطعه های ای جان، آهای دختر بارون و نوش جان توسط گروه اجرا شد و از جمله آثار ارائه شده می توان به تازه ترین آهنگ گروه با نام “بری که برنگردی” اشاره کرد. استقبال بالای ایوانی ها از قطعه های “عالیجناب” و “تو که معروفی” سبب شد تا هراثر ٣ بار و با تنظیم های تازه ای اجرا شود.

 

در میانه های اجرا بود که شریفی از حضور حسین کنعانی، بازیکن تیم ملی و پرسپولیس و همچنین علی کریمی بازیکن تیم استقلال خبر داد. سوگل طهماسبی نیز که پیشتر در مجموعه ی “بچه مهندس” به ایفای نقش پرداخته بود از مهمانان ویژه این برنامه بود.

 

علاوه بر آن حدیث دهقان، شاعر تمامی آثار ایوان، علی جعفری مدیر برنامه گروه و مصطفی مومنی تنظیم کننده قطعات نیز در سالن حاضر بودند.

 

گفتنی است این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری آوای هنر برگزار شد.

 

امین شاه علی نوازنده تومبا پرکاشن، علی جعفری نوازنده گیتار، فرزاد کویری نوازنده تار، داوود مرادی نوازنده ارکس، ادوارد دنیل زاده نوازنده درامز، آترین بی نیاز نوازنده پیانو و بنیامین بیانی نوازنده ساکسیفون و فلوت, بهروز دهقانی از جمله نوازندگانی بودند که این اجرا را همراهی کردند.

 

در ادامه گزارش تصویری موسیقی فارس از این کنسرت را از دریچه نگاه مهدیه رحمانی مشاهده کنید:

 

اختصاصی موسیقی فارس

تمام/

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید