موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: محمدرضا شجریان شامگاه گذشته در بیمارستان جم تهران بستری شد و تحت نظارت تیم پزشکی قرار گرفت.

 

ایشان عصر دیروز توسط دکتر بهلولی تحت یک عمل جراحی با هدف تعبیه راه عروقی برای تزریق دارو قرار گرفت. این عمل با موفقیت پایان پذیرفت و گفته می‌شود حال عمومی استاد شجریان مساعد است.

 

همچنین مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در خصوص شرایط سلامتی وی اعلام کرده است: استاد شجریان برای تعبیه راه عروقی جهت دارورسانی راحت به بیمارستان مراجعه کرده و امروز یا فردا مرخص می‌شود.حال عمومی شجریان مساعد است. شنیده ها حاکی از آن است که ادامه روند مراقبت های ویژه محمدرضا شجریان در منزل وی خواهد بود.

 

 

باتوجه به حاشیه های بوجود آمده درخصوص مرحوم عباس کیارستمی در بیمارستان جم، مسئولین این بیمارستان از پاسخگویی در خصوص وضعیت استاد شجریان امتناع می کنند و رفتاری امنیتی از خود بروز دهند.

 

‏خانه موسیقی نیز اصل خبر را تائید اما در خصوص جزئیات سکوت کرده است.

 

دکتر عباسی، پزشک هماهنگ‌کننده تیم پزشکی محمدرضا شجریان حال عمومی او را پایدار و مساعد عنوان کرده و با تاکید بر اینکه طی یکی دو روز آینده مرخص می‌شود گفته است: آقای شجریان برای چکاب و کنترل بیشتر اینجا هستند و هرچندوقت یک‌بار ما دو روز در خدمت ایشان هستیم. شرایط شجریان کاملا پایدار است. شرایط اصلا وخیم نیست و ایشان برای رسیدگی‌های جزیی که لازم بوده اینجا هستند. او تنها به‌خاطر کنترل بیشتر در سی‌سی‌یو بستری شده است.

 

محمدرضا شجریان در حدود ١٨ سال است که از سرطان پیشرفته کلیه رنج می‌برد، سایت موسیقی فارس برای استاد شجریان آرزوی بهبودی و سلامتی می‌کند.

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *