موسیقی فارس: دومین جلسه هماهنگی برای آغاز مجدد اجراهای صحنه ای و بازگشایی سالن ها با حضور مدیرکل دفتر موسیقی، روسای اصناف حوزه موسیقی کشور و همچنین مدیران سالن‌های کنسرت برگزار شد.

به گزارش موسیقی فارس امروز مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد میزبان روسای اصناف و مدیران سالن های کنسرت بود و پیرامون مساله بازگشایی سالن ها و برگزاری مجدد کنسرت ها و اجراهای صحنه به رایزنی پرداختند. این نشست که برای بار دوم برگزار می‌شد با دستور کار بررسی پیشنهادات و برنامه های ارائه شده از سوی مدیران اصناف و سالن‌ها برگزار شد. در این نشست محمد اله‌یاری (مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد)، حمیدرضا نوربخش (مدیرعامل خانه موسیقی)، محسن رجب پور (مدیرعامل مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری)، علیرضا اعتمادی (عضو هیات مدیره انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران) و نمایندگان سالن ها حضور داشتند.
نمایندگان سالن های هتل اسپیناس پالاس، تالار وزارت کشور، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، سالن همایش های برج میلاد، سالن همایش ایرانیان، تالار وحدت و سالن برج آزادی و فرهنگسرای نیاوران راهکارها و پیشنهادات خود برای برگزاری مجدد اجراها را به مدیران حاضر در جلسه ارائه کردند. در نهایت توافقاتی جهت همکاری بین تولیدکنندگان و برگزار کنندگان شکل گرفت تا از مخاطبان کنسرت‌ها حمایت بیشتری صورت بگیرد.
در پایان و پس از جمع بندی جلسه، قرار شد تا شیوه نامه ها و پیشنهاداتی جهت بازگشایی سالن ها و برگزاری مجدد کنسرت ها به ستاد ملی مبارزه با کرونا تنظیم شده و ارائه گردد.

اختصاصی موسیقی فارس

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *