موسیقی فارس: همایون شجریان در تاریخ ۴خرداد ۱۳۹۹ و همزمان با عید فطر، در تالار وحدت و به صورت آنلاین به روی صحنه می رود.

به گزارش موسیقی فارس، همایون شجریان با همراهی ارکستر مجلسی تهرا(به رهبری بردیا کیارس) در تاریخ چهارم خرداد، راس ساعت ۲۱ در تالار وحدت به روی صحنه می رود. این اجرا که بزرگترین کنسرت آنلاین نام گرفته قرار است همزمان با عید فطر و پایان ماه‌ مبارک رمضان، به صورت آنلاین اجرا شود. طبق اعلام برگزارکنندگان، همایون شجریان در این برنامه منتخبی از آلبوم های «نسیم وصل» و «با ستاره‌ها» را اجرا می کند‌. ارکستر مجلسی تهران نیز با ۳۵نوازنده و به رهبری بردیا کیارس، شجریان را همراهی خواهد کرد. محمدجواد ضرابیان و سینا جهان آبادی نیز تنظیم و آهنگسازی قطعات را بر عهده دارند.
همایون شجریان در این اجرا قطعاتی چون؛ «هوای گریه»، «خانه سودا»، «افسونگر»، «غریبانه»، «ای عاشقان»، «باستاره‌ها»، «حاصل عمر»، «دفتر دل»، «نسیم وصل» و «مرغ سحر» را به طور زنده و با همراهی ارکستر مجلسی تهران اجرا می نماید.
علاقه‌مندان به موسیقی سنتی ایران می توانند راس ساعت ۲۱، روز ۴خرداد ۱۳۹۹ از طریق سرویس اینترنتی شرکت ایرانسل و در منازل خود، این برنامه را به طور زنده و رایگان تماشا کنند.

گفتنی است از اوایل اسفند۱۳۹۸ تاکنون برگزاری تمامی رویدادهای هنری من جمله کنسرت‌ها، به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شدند. از همین رو وزارت ارشاد برای جبران این شرایط مجوز برگزاری کنسرت آنلاین را صادر نمود و در ایام نوروز خوانندگان و گروه های موسیقی به اجرای آنلاین آثار خود پرداختند. حال گفته می‌شود اجرای زنده همایون شجریان در تالار وحدت، بزرگترین کنسرت آنلاینی خواهد بود که تا به امروز اجرا شده است.

اختصاصی موسیقی فارس

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *