حاشیه‌های کپی کردن قطعه «کودکانه» همچنان ادامه دارد؛

بنیامین: از خانواده فرهاد اجازه گرفتم / همسر فرهاد: حتی نام ایشان را نشنیده بودم!

0

موسیقی فارس: پوران گلفام (همسر فرهاد مهراد فقید) با انتشار متنی، هرگونه کسب اجازه بنیامین بهادری از خانواده فرهاد را تکذیب کرد.

به گزارش موسیقی فارس، پوران گلفام پس از ادعای بنیامین بهادری مبنی بر کسب اجازه از خانواده مهراد برای خواندن قطعه «کودکانه»، متنی را در رد این ادعا منتشر کرده است که در آن گفته شده وی (پوران گلفام) حتی نام این خواننده (بنیامین بهادری) را تا این اواخر نشنیده بود.

متن منتشر شده توسط پوران گلفام؛
«برای اطلاع مردم سرزمین‌مان و آنان که فرهاد را دوست دارند:
در نوروز امسال در رسانه ملی! آهنگی به نام «کودکانه» (که بعدتر معلوم شد فقط نامش کودکانه بود) پخش شد. در همان ایام دوستانی تماس گرفتند و سوالاتی را مطرح کردند که مرا شگفت‌زده کرد. من تا آن روز حتی نام این خواننده را نشنیده بودم. تصور می‌کردم تلویزیون آهنگ فرهاد را با همان شعر و با صدای شخص دیگری پخش کرده، اما وقتی متن کلماتی که به جای شعر اصلی گنجانده شده بود را خواندم و دیدم که شعر و آهنگی چنان فاخر به چنین ابتذالی کشیده شده است، سخت شوکه شدم، به خصوص که خواننده مدعی است از من هم اجازه داشته است و امروز چنان بهت زده‌ام که به رغم اختلاف نظرهای بسیار با این دو هنرمند، صمیمانه کنار آنها ایستاده‌ام و معتقدم که علاوه بر آقایان قنبری و منفردزاده، این یک اهانت نابخشودنی به فرهاد هم هست، فرهادی که وسواس بسیار زیادی در مورد سوءاستفاده از حقوق معنوی آثارش داشت. و حرف آخر : من تا روزی که زنده‌ام در مقابل افرادی این چنین بی‌اخلاق خواهم ایستاد، به هر قیمتی.»

پوران گلفام

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید