موسیقی فارس_سهنداینانلو: در هفته ای که گذشت بگو‌ مگویی بین محسن چاوشی و مهشید حامدی(همسر ابراهیم حامدی) شکل گرفت که پای محمدرضا حیاتی را نیز به حواشی پیرامون این مشاجرات باز کرد.

به گزارش موسیقی فارس، مهشید حامدی پس از فاجعه دردناک “ناو کنارک” پستی در اینستاگرام منتشر کرد که جنجالی شد، خانم حامدی در این پست از مسئولین انتقاد کرده بود و در بخشی از نوشته هایش به محسن چاوشی تاخته بود و بدون ای‌که نامی از وی برده باشد چاوشی را “عقب مانده” و “وحشی” توصیف کرده بود. محسن چاوشی که شب قبل از پست مهشید حامدی، به مناسبت شب‌قدر و ضربت خوردن حضرت علی (علیه السلام) شعری را خطاب به امیرالمومنین(ع) در اینستاگرام منتشر کرده بود با این مضمون؛ “سینه گردنکشان را اذن دهد می‌درم”.
اما پس از بگو مگوهای پرحاشیه این دو شخصیت معروف، این بار در یک برنامه تاک‌شو اینترنتی، محمدرضا حیاتی در پاسخ به مجری که از بردن نام ابراهیم حامدی ابا داشت گفت: نمیشه اسمشون رو بیاریم؟ من به آقای ابی بسیار ارادت دارم و آهنگهای قبل از انقلاب ایشون رو خیلی دوست دارم و برام خاطره انگیزه.
اما داستان به این‌جا ختم نشد و محمدرضا حیاتی دو روز بعد از برنامه تاک‌شو، ویدئویی در فضای مجازی منتشر کرد و از دلیل مشاجرات چاوشی و همسر ابی اظهار بی اطلاعی کرد. وی در این ویدیو می‌گوید؛ ما در مملکتی زندگی می‌کنیم که سیره و روش علی‌ ابن ابی طالب (ع) راه و روشمان بوده است.
این اتفاق که بی سابقه هم نیست در همین دو ماه اخیر بارها تکرار شده و هنرمندانی پس از انتشار ویدئوهای انتقادی شان ابراز ندامت و بی‌اطلاعی کرده اند.

مروری بر حواشی پیرامون پست مهشید حامدی و محسن چاوشی؛

اختصاصی موسیقی فارس

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *