مدیر شرکت «بی ام جی» (BMG)

کایلی مینو در اتاق پذیرایی اش آلبوم ساخت

موسیقی فارس-ستاره سال‌های دور موسیقی، آلبومی را منتشر کرد که تمامی قطعات آن در روزهای قرنطینه در اتاق پذیرایی‌اش ضبط شده است.

کایلی مینو آخرین آلبوم موسیقی خود را در دوران قرنطینه از خانه ضبط کرده است.

این خواننده در گفت‌وگویی با پی ای گفت که اجازه نداده است قرنطینه مانع ادامه فعالیت‌هایش شود و در این مدت در خانه آخرین آلبوم خود را ضبط کرده است.

به نقل از ایندیپندنت، او همچنین گفت: با نصب استودیوی خانگی (یا همان اتاق پذیرایی‌ام!) و آموزش از راه دور در باره ضبط، سخت مشغول کار بودم. آموزش برای همه اعضای تیم ما بسیار سنگین بود و موانع تکنیکی زیادی برای فائق آمدن وجود داشت. اما بسیار خوشحالم که توانستم با این شیوه کار ضبط آلبوم را پیش ببرم.

خانم مینوی ۵۲ ساله در ادامه گفت: من نیز مثل همه مردم دنیا از نظر احساسی در تلاطم بودم. اما خلاقیت کمک بزرگی بود.

مجموعه ترانه‌های جدید او، پانزدهمین آلبوم این خواننده خواهد بود که پس از آلبوم سال ۲۰۱۸ او منتشر میشود که آلبوم «طلایی» نام داشت و الهام گرفته از موسیقی «کانتری» بود و از پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در بریتانیا بود.

هفته پیش، مدیر شرکت «بی ام جی» (BMG)، که مسئولیت ضبط ترانه‌های خانم مینو را بر عهده دارد، گفته بود که او در دوران قرنطینه، کنترل ترانه‌های خود را به دست گرفت و در حال یادگیری خودآموز استفاده از نرم‌افزار «لاجیک» برای تنظیم ترانه‌های خود بود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *