موسیقی فارس_سهنداینانلو: مجمع عمومی سالانه هیات امنای بنیاد رودکی با حضور وزیر ارشاد برگزار شد.

به گزارش موسیقی فارس، مجمع عمومی سالانه عادی هیات امنای بنیاد فرهنگی و هنری رودکی به ریاست سید عباس صالحی (وزیر ارشاد) و با حضور معاونت امور هنری وزارت ارشاد برگزار شد. حاضرین در این جلسه که با تمامی اعضای هیات امنا برگزار می شد به حسابرسی صورت های مالی بنیاد پرداختند. گزارش سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس مستقل و بازرسی قانونی از صورت‌های مالی سال ۹۷، گزارش عملکرد بودجه‌ای سال ۹۷، تشریح دستاوردهای شاخص سال ۹۸ و بررسی سند برنامه و بودجه سال ۹۹ بنیاد رودکی از جمله دستورهای این جلسه بود. بر اساس گزارش حسابرس و بازرس قانونی بنیاد رودکی، عملکرد این بنیاد برای سومین سال پیاپی طبق استانداردهای حسابرسی مطلوب اعلام شد.
مهدی افضلی (مدیرعامل بنیاد رودکی) در این جلسه گزارشی از دستاوردهای این بنیاد در سال‌های ۹۷ و ۹۸ ارائه کرد و برنامه های آتی مجموعه تحت مدیریتش را به سمع و نظر اعضای هیات امنا رساند. افضلی در این گزارش به مواردی چون انعقاد تفاهم نامه با شهرداری تهران و آغاز عملیات طرح پهنه رودکی اشاره کرد و همچنین به طرح هایی مانند حمایت از تولید و اجرای سمفونی دفاع مقدس (به آهنگسازی و رهبری لوریس چکناوریان) و انعقاد قرارداد حمایت از تولید سمفونی انقلاب اسلامی و چند اثر نمایشی، کنترل مجموع هزینه‌های بنیاد در سال ۹۸، پرداخت منظم و بدون تأخیر حقوق پرسنل و نوازندگان ارکسترها در سه سال متوالی اشاره کرد. در تکمیل توضیحات مدیر عامل بنیاد رودکی، گزارشی ویدیویی نیز پخش شد که روایت‌گر فعالیت‌های این بنیاد (با تمرکز بر فضای مجازی) در دوران بحران کرونا بود.


در پایان سید عباس صالحی از اقدامات بنیاد رودکی تقدیر و تشکر کرد و ضمن تایید طرح های در دست اجرای این مجموعه، خواستار برگزاری جلسه ای در نیمه اول سال جاری شد تا روند پیشرفت طرح های مذکور مورد بررسی قرار گیرد.

اختصاصی موسیقی فارس

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *