لالایی کودکان ایران برای رومینا

0

موسیقی فارس- فعال رسانه ای با انتشار یک لالایی در قالب ویدیو به اشتراک گذاشته که توسط جمعی از کودکان خوش ذوق ایران زمین اجرا شده است.

شاهین صمدپور با انتشار قطعه لالایی ساخته جمعی از کودکان کشورمان از دغدغه خود درخصوص آزادی پدر رومینا دختری که توسط پدرش با داس سربریده شد، را ابراز کرد.

این فعال رسانه که در زمینه حقوق کودکان بدسرپرست، بی سرپرست، زنان و … فعالیت می کند، این ویدیو را در راستای نگرانی جامعه از آزادی پدر رومینا بعداز طی کردن دوران زندان خبر داد و نوشت: «برای رومینا اشرفی که از میان بچه های کشورم کم شد

به نظرم برای کودکان کشور و تصویب قوانین پیشگیرانه برای کودک آزاری و کودک کشی ماجرای رومینا و سرانجام این پرونده و حکمی که در نهایت صادر می شه بسیار مهم و حائز اهمیته!

 من انکار نمیکنم که قطعاً دوست پسر رومینا شخصیت موجهی بوده و احتمالاً در برافروخته شدن این آتش بی تقصیر نبوده اما اگر خدایی نکرده سرانجام این پرونده به این سمت که ما برای جنایت بزرگ کودک‌کشی دلیل و برهان بیاریم و برای فاجعه بزرگی که پدر جنایتکار رومینا شکل داد دنبال مقصر های دیگه ای بگردیم ، جرم او رو سبک تر جلوه بدین قطعاً و به‌طور حتم راه را برای پدرهای کودک کش دیگه ای هم باز کردیم .

فردای روز ممکنه پدر های روانی و نامتعادل دیگه ای هم به خودشون اجازه بدن دست به جنایت بزنند و به بهانه غیرت و آبرو دستشونو با خون بچه هاشون بشورن ممنونم از خانم نغمه مرادآبادی عزیز که تو این کار هم مثل کارهای قبلی بسیار همراه بود و کمک این بچه ها کردند ممنونم از نوازنده حرفه ای پیانو آقای پیمان انوری پور و ممنونم از این بچه های گل :

به ترتیب اجرا :درسا ربیعی ،غزل شهبازی، روشندل زهرا نصیری و آتریسا ایمانی.

 نوازنده ویولن :امیر علی اکبری دوست

 نوازنده پیانو: پایا پیراینده

نوازنده سنتور: تارا قهرمانی

 نوازنده‌هارپ: هستی ضرغامپور

این قطعه را در موسیقی فارس بشنوید و تماشا کنید:

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید