موسیقی فارس-نیما رمضان از انتشار اثر مستقل خود خبر داد و گفت: در حال حاضر مشغول کار روی چند پروژه مختلف هستم. در ماه‌های گذشته چند قطعه حاصل همکاری من با خوانندگان جوان منتشر شد و به‌زودی یک تک‌آهنگ دیگر نیز منتشر خواهم کرد.

رمضان که یکی از نوازندگان چیره دست گیتار الکتریک ایران است، ضمن اعلام این خبر افزود: قرار است اولین آلبوم مستقل من با نام «خاطرات ذهن پاک» منتشر شود. این آلبوم ابتدا قرار بود به شکل فیزیکی منتشر شود ولی به خاطر شیوع ویروس کرونا منصرف شدیم. الآن تصمیم‌ گرفته‌ایم آلبوم را که 9 قطعه دارد به شکل تک‌آهنگ منتشر ‌کنیم، اما هنوز برای تاریخ نهایی انتشار آن تصمیمی گرفته نشده است.

عضوگروه کامنت تاکید کرد: این آلبوم در سبک امبینت الکترونیک و حاوی موسیقی بی کلام است.

هر کدام از این قطعات برای یک دوره زمانی خاصی است و یک خاطره را روایت می‌کند. آرش سعیدی به‌عنوان نوازنده بیس و اسماعیل عظیمی به‌عنوان تنظیم‌کننده برخی قطعات در آلبوم حضور داشته‌اند. میکس و مسترینگ را نیز محمدرضا اصغری بر عهده دارد.

رمضان همچنین افزود: این پروژه به شکل صدا تصویر است و ما برای اجرا آن به‌صورت پرفورمنس آدیو ویژوال هم فکر کرده‌ایم. امیدوار هستیم که در فصل پاییز بتوانیم این پروژه را اجرایی کنیم.

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *