موسیقی فارس_سهنداینانلو: جشنواره بزرگ هنری دره «کواچلا» coachella در ایالات متحده آمریکا به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

دره «کواچلا»_کلرادو

به گزارش موسیقی فارس و به نقل از نیویورک پست، بزرگترین جشنواره موسیقی جهان که همه ساله در دره «کواچلا» در ایالت کلرادو امریکا برگزار می شد به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است. این فستیوال که قرار بود در فروردین و اردیبهشت امسال برگزار شود، به مهر ماه ۹۹ موکول شده بود اما حالا مسئولین برگزاری این جشنواره اعلام کرده اند که کواچلا در سال ۲۰۲۰ برگزار نخواهد شد چرا که کارشناسان مبارزه با بیماری های اپیدمیک هر گونه تجمع انسانی را خطرناک تشخیص داده و حتی در برخی ایالات این کشور تجمع در مراکز عمومی جرم محسوب شده و متخلف با جریمه های سنگینی مواجه خواهد شد.

جشنواره بزرگ دره «کواچلا»_ایالات متحده آمریکا

در بخش هایی از بیانیه برگزارکنندگان «کواچلا» چنین آمده؛ نظر به رهنمودهای بهداشتی مستمر از سوی مقامات ریورساید، جشنواره کواچلا ۲۰۲۰ در ماه اکتبر نیز برگزار نخواهد شد. این آن آینده‌ای نیست که ما می‌خواستیم اما تمرکز اصلی همچنان بر حفظ سلامت طرفداران، کارکنان، هنرمندان، شرکا و دیگر دست‌اندرکاران برگزاری این جشنواره خواهد بود.

با توجه به این توضیحات انتظار می رود این جشنواره مهم و پرمخاطب در سال جاری میلادی برگزار نشود. طبق مندرجات در این بیانیه فستیوال “کواچلا” در دو نوبت ۹ تا ۱۱ آوریل ۲۰۲۱ (۲۲-۲۰ فروردین ۱۴۰۰) و ۱۶ تا ۱۸ آوریل ۲۰۲۱ (۲۹-۲۷ فروردین ۱۴۰۰) برگزار می گردد.

گفتنی است جشنواره موسیقی «کواچلا» coachella بزرگترین رویداد عمومی در دنیای موزیک است که از بیست سال قبل تاکنون همه ساله در صحرای کلرادو(ایالات متحده آمریکا) برگزار شده است. در این فستیوال مهم موسیقی جهان، تقریبا هنرمندانی از تمام سبک های رایج موزیک شرکت می کنند و به اجرا می پردازند. «کواچلا» سابقه میزبانی از سلبریتی های دنیای موسیقی همچون؛ بیانسه، بیلی ایلیش، باب دیلن، بلک پینک و… نیز بوده است.

اختصاصی موسیقی فارس

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *