آلبوم میز دوتایی به انتشار دوم رسید

موسیقی فارس-به دنبال استقبال از آلبوم «میزدوتایی» آنسامبل سیریا، ظرف کمتر از یک ماه کلیه نسخه های این آلبوم به فروش رسید و حالا این آلبوم با همان پکیج قبلی برای دومین بار منتشر شد و هم اکنون در سراسر کشور به صورت فیزیکی قابل خرید است.

به گزارش روابط عمومی گروه سیریا، آلبوم میزدوتایی که نخستین اثر آنسامبل سیریاست درحالی توانست به چاپ دوم برسد که فروش متفاوتی را درفضای مجازی بواسطه ویروس کرونا تجربه کرده است.

این آلبوم که 27 فروردین ماه منتشر شده به همت ماکان صغیری تهیه کننده سیریا کاملا به صورت اینترنتی و دیجیتال و بدون واسطه های مراکز پخش در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. جریان انتشار این آلبوم در پلتفرم های بین المللی موسیقی نیز دچار رشد چشمگیری بود.

قطعات این آلبوم در ژانرهای متفاوتی از موسیقی تلفیقی آهنگسازی و تنظیم شده که پیش تر قطعات هوار و شعر یادُم ر از این آلبوم در دسترس مخاطبین قرار گرفته بود. 11 قطعه این آلبوم توسط محمدلاریان: خواننده، بهروز شریفیان: نوازنده پرکاشن، مهدی ناصری: نوازنده گیتار، امیرحسین ماهینی: نوازنده گیتار باس و عود، معین پاکباز: نوازنده درامز، مهدی حیدری منفرد: نوازنده نی انبان، نی جفتی و عود اجرا شده است.

آلبوم «میزدوتایی» سیریا روایتی از موسیقی است که سعی دارد با وام گرفتن از موسیقی بوشهر و بهره گیری از ترانه هایی با گویش فولکلور ساختار جدیدی در موسیقی ایران تجربه کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *