موسیقی فارس_سهنداینانلو: علیرضا راهب شاعر، ترانه سرا، نویسنده و بازیگر صبح امروز در ۵۳ سالگی و به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

علیرضا راهب

به گزارش موسیقی فارس، علیرضا راهب که یکی از شاعران و منتقدان ادبی سرشناس ایران بود ساعتی پیش از درگذشت، در شبکه های اجتماعی از ابتلایش به ویروس کرونا خبر داده بود ولی متاسفانه امروز، پنجم تیر ماه ۱۳۹۹ در تهران جان به جان آفرین تسلیم کرد. راهب که بیش از دو هفته با این بیماری مهلک دست به گریبان بود عاقبت در ۵۳ سالگی و به دلیل عوارض تنفسی ناشی از ویروس کرونا دچار “ایست قلبی” شد و پس از دو هفته درمان مداوم جان خود را از دست داد.
علیرضا راهب متولد سال ۱۳۴۶ شمسی در تهران است، وی تحصیلاتش را در دانشکده حقوق دانشگاه تبریز به اتمام رسانده بود ولی از دهه ۶۰تاکنون به طور مداوم در محافل ادبی حضور داشت و آثار قابل توجهی نیز از این شاعر و ترانه سرای فقید کشورمان بر جای مانده که از آن جمله می توان به دو مجموعه «دو استکان عرقِ چهل‌گیاه» و «عشق پاره‌وقت» اشاره کرد. لازم به ذکر است که راهب در سال‌های اخیر مدیریت انجمن ادبی «ونداد» را نیز برعهده داشت.

اعضای تحریریه پایگاه خبری موسیقی فارس به نمایندگی از خانواده رسانه ای موسیقی ایران، درگذشت علیرضا راهب را به خانواده شعر و ادب کشورمان و همچنین بستگان وی تسلیت عرض می نماید.

اختصاصی موسیقی فارس

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *