ویدئوی منتشر شده از خواننده اصفهانی، محمدرضا اعرابی نیست +ویدئو

موسیقی فارس_سهند اینانلو: پس از درگذشت محمدرضا اعرابی خواننده پاپ اصفهانی، ویدئویی از شخص دیگری به نام او در فضای مجازی دست به دست می شود. خبرنگار اختصاصی موسیقی فارس پس از یافتن هویت شخصی که در ویدئوی مذکور صحبت می‌کرد حقیقت داستان را از “صادق صادقی” جویا شد.

محمدرضا اعرابی


آقای صادقی آیا واقعا مبتلا به کرونا هستید؟
بله متاسفانه مدتی قبل به بیماری کووید۱۹ مبتلا شدم و در حال حاضر در بیمارستان بستری هستم.

آیا از درگذشت آقای اعرابی مطلع هستید؟
من ایشان را نمی‌شناختم ولی امروز با جنجال خبری که راه افتاد متوجه ماجرا شدم. متاسفانه آقای اعرابی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا به رحمت خدا رفته اند.

فیلمی در فضای مجازی به نام مرحوم محمدرضا اعرابی منتشر شده که شخصی در آن به مردم هشدارهایی در مورد کرونا می دهد. آیا آن فرد شما هستید؟
بله من تصمیم گرفتم تجربه سختی را که از این بیماری داشتم با مردم در میان بگذارم چون فکر می‌کنم اکثر مردم اصول فاصله گذاری را رعایت نمی‌کنند و کلا این ویروس را جدی نگرفته اند. به همین دلیل ویدئویی از خودم گرفتم تا به سهم خودم اطلاع رسانی کرده باشم. ولی متاسفانه برخی افراد از همزمانی فوت آقای اعرابی و انتشار این ویدئو سوءاستفاده کردند و فیلم من را به نام ایشان منتشر کردند. جای تاسف دارد که برخی پیج‌ها و سایت‌های خبری برای جذب فالوور و لایک دست به هر کاری می زنند در حالی که ممکن است زندگی افراد را با مشکلات جدی مواجه کنند.

ویدئوی منتشر شده از صادق صادقی در اینستاگرام؛

اختصاصی موسیقی فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *