موسیقی فارس- موزیسین های روسی همزمان با کرونا کنسرت های خود را در پارکینگ ها برگزار می کنند.
از آنجایی که ویروس منحوس کرونا بسیاری از کسب و کارها از جمله کارهای هنری را تحت الشعاع خود قرار داده است، هنرمندان روسی تصمیم گرفتند تا کنسرت های خود را روی سنی که در پارکینگ‌های بزرگ ایجاد شده برگزار ‌کنند تا تماشاچیان از داخل خودرو به تماشای این برنامه مبنشینند.
براساس این گزارش، فستیوال موسیقی به سبک ویروس کرونا در این کشور آغاز شده است و مردم با رعایت تمام پروتکل‌های مربوط به شیوع ویروس کرونا در کنسرت موسیقی حضور پیدا می‌کنند.
هنرمندان برنامه خود را روی سنی که در پارکینگ‌های بزرگ ایجاد شده برگزار می‌کنند و تماشاچیان نیز از داخل خودرو خود و با حفظ فاصله‌گذاری ایمن به تماشای این برنامه می‌نشینند.
یکی از کنسرت‌های فستیوال مذکور که “Live&Drive” نام گرفته قرار است در پارکینگ ورزشگاه «لوجنیکی» مسکو برپا شود و مردم می‌توانند بلیت آن را از سایت این ورزشگاه خریداری کنند.
پروژه اکران رایگان فیلم نیز از روز ۱۸ جولای در پارکینگ ایستگاه متروی “ویلاتوف لوگا” در مسکو آغاز می‌شود. علاقه‌مندان باید پیش از حضور در این پارکینگ از سایت مربوطه بلیت تهیه کنند، همچنین می‌توانند مواد غذایی مورد نیازشان را هم به صورت آنلاین از یک سایت مخصوص سفارش دهند تا هنگام اکران فیلم آن را در خودرو خود تحویل بگیرند.

درباره ی نویسنده

Previous Post

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *