انتشار ویدیویی از جان لنون در روز تولدش

موسیقی فارس- به مناسبت تولد جان لنون کانال رسمی این خواننده ویدیوی جذابی را منتشر کرد و در دسترس هوادارن این هنرمند قرار داد.

کانال رسمی بیتلز در یوتیوب ویدئویی جذاب به مناسبت تولد جان لنون منتشر کرد. در این ویدئو از برخی تصاویر دیده نشده و برخی تصاویر دیده شده‌ای که پیشتر با کیفیت پایین در دسترس قرار گرفته بود استفاده شده است.

همچنین ترانه معروف In My Life از گروه افسانه‌ای بیتلز با صدای جان لنون بر روی این تصاویر قرار گرفته است.

جان لنون ۹ اکتبر ۱۹۴۰ در بندر لیورپول در انگلستان به دنیا آمد و چهل سال بعد در ۸ دسامبر ۱۹۸۰ در حالیکه همراه با همسرش یوکو اونو به آپارتمان خود در ساختمان داکوتا در شهر نیویورک بازمی‌گشت به دست یکی از طرفداران سابقش به نام مارک دیوید چپمن به ضرب چهار گلوله کشته شد.

از جان لنون به‌عنوان یکی از بزرگترین هنرمندان عرصه موسیقی در تمام ادوار یاد می‌شود. او به همراه پل مک کارتنی، جرج هریسون و رینگو استار آثار ماندگاری را در گروه بیتلز خلق کرد و سپس به صورت انفرادی به فعالیت خود ادامه داد و قطعات سولو او نیز با استقبال فراوانی مواجه شد.

جان لنون افسانه‌ای در اکتبر ۱۹۴۰ در بندر لیورپول به دنیا آمد و چهل سال بعد به شکل بی‌رحمانه‌ای به دست یکی از طرفداران سابقش به نام مارک دیوید چپمن کشته شد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *