همکاری ماریا کری با آریانا گرانده و جنیفر هادسون برای کریسمس

0

موسیقی فارس- آریانا گرانده و جنیفر هادسون برای اجرای جدیدی از ترانه سال ۲۰۱۰ با نام «اوه سانتا» با ماریا کری همکاری می‌کنند.

به گزارش موسیقی فارس، ماریا کری برای کریسمس برنامه‌ای با عنوان «برنامه جادویی ویژه کریسمس ماریا کری»  از اپل تی وی پلاس دارد که روز چهارم دسامبر برگزار می‌شود.

در این برنامه این خواننده پرطرفدار و خوش‌صدا با گرانده و هادسون همکاری دارد و قطعه‌ای به نام «اوه سانتا» را مشترکا اجرا می‌کنند. این اجرا، اجرای جدیدی از ترانه سال ۲۰۱۰ با همین نام است.

آریانا گرانده

گرانده با اعلام این خبر عنوان کرده است: برنامه جادویی ماریا کری برای کریسمس در ۴ دسامبر در اپل‌ تی‌وی پخش خواهد شد (نه اصلا حالم خوب نیست و نمی‌دانم که خوب خواهم شد یا نه) برای همیشه عاشقت هستم.»

به گزارش موسیقی فارس به نقل ازایندیپندنت این برنامه صرفا یک قسمت است و شامل طنز و انیمیشن خواهد بود. اسنوپ داگ، تیفانی هدیش، بیلی ایچنر، جرمین دوپری، میستی کوپلند، مایکل میشل هریس و شخصیت‌های کارتون «بادام‌زمینی‌ها» دیگر میهمانان این برنامه اند.

جنیفر هادسون 

ماریا کری به ملکه کریسمس شهرت دارد و این را مدیون اجرایی در سال  ا۱۹۹۴، از  ترانه «تنها چیزی که برای کریسمس می‌خواهم تو هستی» است.

این ترانه ۲۵ سال بعد از انتشارش برای اولین بار در سال گذشته توانست به صدر جدول ۱۰۰ ترانه برتر بیلبورد برسد.همچنین در اولین روز از ماه نوامبربه جدول ترانه‌های برتر آی‌تونز در ایالات متحده راه یافت.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید