اعتراف لوپز در قرنطینه: مادر بهتری شدم

موسیقی فارس-خواننده آمریکایی که از ابتدای کرونا در قرنطینه خانگی به سر می‌برد، قرنطینه را فرصتی برای رسیدگی به امور فرزندان خود دانست.

جنیفرلوپز گفت: اجبار به قرنطینه در دوران شیوع ویروس کرونا باعث شده است که روش مادری خود را تغییر دهم.

او که مادر دو کودک 12 ساله است در این باره به وال استریت ژورنال گفت: واقعا عاشق این هستم که در خانه باشم و هر شب شام را کنار کودکانم در منزل صرف کنم، کاری که احتمالا در گذشته هرگز انجام نداده بودم. قرنطینه به من بسیار آموخت.

این خواننده، رقصنده و بازیگرهمچنین گفت: بعد از اجرای موسیقی در نیمه بازی ابرجام فوتبال امریکایی به همراه شکیرا در ماه فوریه، در فیلم‌برداری فصل جدید مسابقه تلویزیونی «جهان رقص»به عنوان داور در این مسابقه حضورداشتم.ئدر روز آخر به میامی به پرواز کردم و کل قرنطینه را آنجا ماندم.

او ادامه داد:  فرزندانم هم به گونه‌ای نظر خود را به من ابراز کردند که مثلا از چه چیزهایی در زندگی‌مان خوشحال هستند و چه چیزهایی را دوست ندارند. این اتفاق واقعا چشمان مرا باز کرد و رابطه خود با کودکانم را بازبینی کردم تا ببینم چه چیزهایی کار می‌کند و چه اقداماتی بی‌تاثیر و ناکارآمد است.

لوپز گفت نمی‌خواهد هیچ چیزی را در زندگی کودکانش «از دست بدهد» و اظهار داشت: ما این زندگی عالی را برای آنها فراهم آورده‌ایم، ولی در همین حال آنها به حضور خود ما هم نیاز دارند. نیاز آنها به ما از نوعی دیگر است و به همین دلیل ما باید کمی کارهای خود را آهسته کنیم و بیشتر با کودکان‌مان ارتباط داشته باشیم.

جنیفرلوپز هم‌اکنون با الکس رودریگز، ستاره سابق لیگ اصلی بیسبال امریکا، نامزد است. این زوج به دلیل شیوع کرونا مجبور شدند مراسم ازدواج خود را به تعویق انداختند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *