ثبت تجربه عجیب بابک جهانبخش در بیمارستان

0

موسیقی فارس-غزل خواجوی: بابک جهانبخش که چند روزی‌ است به خاطر عارضه قلبی در بیمارستان بستری است، قبل از عمل جراحی با هوادارن خود درد و دل کرد.

وی ‌‌با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود در حالی که بر روی تخت بیمارستان است، خبر داد که امروز عمل خواهد شد.

او شب پیش از عمل برای درد و‌ دل با هوادارانش نوشت:«اتفاقی که برای من طی این‌ روزها پیش آمد، این مهمان ناخوانده برای من و خانوادم بسیار شوک بزرگی بود! ابتدا پذیرشش برایم سخت بود که چه گونه منی که ۱۰‌ روز پیش داشتم در باشگاه ورزش می‌کردم به یک باره از پا در آمدم!»

وی در ادامه افزود:«اما کم کم با این قضیه کنار آمدم و سعی کردم آن را به عنوان نقطه مثبت در زندگیم در نظر بگیرم و از آن درس بگیرم. ولی امشب دوست داشتم کمی حس و حال عجیب خودم را با شما به اشتراک بگذارم؛ بی شک این عکس برای من ثبت یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین لحظات زندگیم است و مفهوم خاصی همراه خودش دارد.»

جهانبخش این بار به خودش این نکته را گوشزد کرد:«امیدوارم این من جدید آدم بهتری باشد، کم‌تر سخت بگیرد، بیشتر خودش را دوست داشته باشد و به وجود خودش بیشتر اهمیت بدهد؛ چیزی که زیاد بلد نبودم!»

در آخر بابک جهانبخش از تمام هواداران و‌همکاران خود به خاطر پیام‌های پرمهرشان تشکر و قدردانی کرد و با دیدن این همه مهر و‌محبت گفت که زندگی با تمام تلخی‌هایش هنوز هم می‌تواند زیبا باشد…

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید