انصراف ملانی از موسیقی ایران: موسیقی ایران لیاقت من‌ را ندارد

موسیقی فارس-غزل خواجوی: ملانی خواننده ایرانی-ارمنی از حضور خود در مارکت موسیقی ایران انصراف داد.

ملانی آوانسیان، ملقب به ملانی، خواننده زن ایرانی-ارمنی با انتشار ویدیویی از خود، در صفحه اینستاگرامش از حضور در مارکت موسیقی ایران انصراف داد.

او‌ در کارنامه کاری خود همکاری‌های مشترک زیادی با خوانندگان دیگر هم‌چون ساسی مانکن، آرمین، علیشمس و… را دارد و با هم‌خوانی با این خوانندگان شناخته شد.

او در ویدیو منتشر شده از خود بیان کرد: «این که من خودم را متعلق به مارکت موسیقی ایران نمی‌دانم برای الان نیست و خیلی وقت است که به آن فکر می‌کنم. می‌توانید آن را به حساب خود پسندی من بگذارید ولی مارکت موزیک ایران لیاقت خواننده‌ای مثل من را ندارد.»

او در ادامه گفت: «از گفتن این حرف ابایی ندارم چرا که حقیقت محض است! من این را از خیلی وقت پیش می‌دانستم اما چون یک ایرانی‌ام و دوست داشتم که به زبان فارسی در ایران بخوانم؛ تمام سعی‌ام را کردم که به ایده‌آل ترین شکل ممکن بخوانم.»

وی افزود:«و آهنگ‌هایی دارم که تا الان گوش داده می‌شود و جاودانه است. نمی‌گویم در کارنامه خودم آهنگ ناموفق نداشته‌ام ولی این اصلا ربطی ندارد و هر خواننده‌ای اثر بد در کارنامه‌اش وجود دارد.»

او در آخر از کسانی که به تصمیم او احترام می‌گذارند تشکر کرد و گفت پیج اینستاگرامش برای معرفی موزیسین‌ها هم‌چنان باقی می‌ماند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *