اجرای زنده قطعه آرایش غلیظ با صدای آرون افشار

0


موسیقی فارس_پریسا حسین پور: در روزهای گذشته ویدئو اجرای زنده قطعه آرایش غلیظ، اثر همایون شجریان، توسط آرون افشار، خواننده جوان سبک موسیقی پاپ، در شبکه های مجازی دست به دست می شود که با واکنش های مختلف از طرف مخاطبان رو به رو شده است.

آرون افشار که خود شخصاً این ویدئو را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرده نوشته اجرای زنده این اثر را به همایون شجریان تقدیم می کند و در ادامه نیز عنوان کرده است که: «لطفا با روحیه اهالی موسیقی بازی نکنید ما برای هنرمان زحمت کشیده ایم».

واکنش مخاطبان شبکه های مجازی نسبت به اجرای زنده آرون افشار طیفی بسیار متفاوت را در بر می گیرد. عده ای از دید کارشناسی این اجرا را نقد کرده اند و عنوان کرده اند که در قسمت هایی از اجرا شعر این اثر به درستی خوانده نشده است و نیازمند دقت بیشتری برای اجراهای آینده است. عده زیادی نیز که اغلب از شنوندگان و طرفداران آرون افشار هستند، اجرای زنده او و شجاعتش برای اجرای این قطعه را تحسین کرده و در مقابل عده قابل توجهی نیز با دید طنز و گاهاً تحقیر و توهین نسبت به خواننده این خواننده جوان، اجرای او را به باد انتقاد گرفته اند.

گفتی ست که قطعه آرایش غلیظ یکی از سخت ترین قطعه های موسیقایی برای اجرای زنده است. قطعه آرایش غلیظ با صدای همایون شجریان، موسیقی سهراب پور ناظری و شعر مولانا در سال ۱۳۹۲ برای تیتراژ پایانی فیلمی سینمایی به همین نام به کارگردانی و نویسندگی حمید نعمت الله و با بازیگری حامد بهداد و طناز طباطبایی ساخته و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید