تیلور سوئیفت برای چهل و دومین هفته در صدر صد هنرمند برتر سایت بیلبورد

0


موسیقی فارس_پریسا حسین پور: «تیلور سوئیفت» خواننده، ترانه سرا و موسیقی دان ۳۱ ساله با ثبت رکوردی جدید تاریخ ساز شد. طبق گزارش رسمی سایت بیلبورد تیلور سوئیفت تا تاریخ جمعه ۲۶ دسامبر سال ۲۰۲۰ به مدت ۴۲ هفته است که در صدر صد هنرمند برتر بیلبورد قرار دارد و به لطف جدید ترین آلبوم خود یعنی «تا ابد»(Evermore) این رکورد را تا پایان هفته چهل و دوم با سابقه طولانی تری پیش خواهد برد.

لیست ۲۰۰ آلبوم برتر بیلبورد هم اکنون شامل ۳۲۹ هزار واحد آلبوم برای رتبه یک این مجموعه به نام تیلور سوئیفت است. طبق گفته «MRC Data» و «Nielsen Music» این هشتمین رتبه اول برای او و دومین رتبه اول در سال جاری پس از انتشار آلبوم «فولکلور» (Folklore) در ماه آگوست است.

گفتنی ست که جدیدترین آلبوم تیلور سوئیفت به نام (Evermore) که در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ منتشر شد شامل ۱۵ قطعه موسیقایی ست که تمامی این قطعات همزمان در چارت ۱۰۰ آهنگ برتر بیلبورد قرار دارند و قطعه «درخت بید»(Willow) از این آلبوم در صدر این لیست قرار دارد. این هفتمین قطعه موسیقایی تیلور سوئیفت در سال جاری است که به صدر این لیست می رسد. و پس آن قطعه (Cardigan) دومین قطعه آلبوم است که در این لیست است.

تیلور سوئیفت تاکنون بیشتر از هر هنرمند دیگری در صدر جدول صد هنرمند برتر بیلبورد بوده است و شروع این هفته های درصدر بودن از سال ۲۰۱۴ آغاز می شود. پس از او «دریک» با ۳۱ هفته، «ویکند» با ۲۰ هفته و «گروه بی تی اِس» و «آریانا گرانده» به صورت مشترک با ۱۵ هفته در صدر جدول بیلبورد قرار دارند.

پس از تیلور سوئیفت، «کید کودی»، خواننده، رپر و ترانه سرای آمریکایی، در رتبه دوم این لیست در حال حاضر قرار دارد. او پس از انتشار جدیدترین آلبوم استودیویی خود به نام (Man On The Moon III: The Chosen) با جهشی فوق العاده و ۱۴۴ هزار واحد در به رتبه دوم بیلبورد ۲۰۰ رسید.

لازم به ذکر معیار اصلی سنجش برای یک هنرمند جهت حضور در لیست صد هنرمند برتر بیلبورد شامل مصرف موسیقی، فروش آلبوم و آهنگ ترکیبی، پخش رادیویی، پخش جریانی و تعامل طرفداران شبکه های اجتماعی است و به این ترتیب یک رتبه بندی چند بعدی از محبوبیت هنرمند را ارائه می دهد‌.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید