موسیقی فارس- مهدی امامی آلبوم «کنسرت زمستان» را با صدای خود و موسیقی علی کاظمی منتشر کرد.

به گزارش موسیقی فارس، آلبوم «کنسرت زمستان» با موسیقی علی کاظمی، آواز مهدی امامی و اجرای گروه موسیقی «تارَک» منتشر شد.

این آلبوم اجراهای زنده گروه اجرایی و شامل قطعاتی همچون «درآمد»، «تارک»، «زمستان»، «فیروزه» و «نهفت» در در مجلس اول و «گردانیه»، «بیداد» و «بویه» در مجلس دوم است.

اشعار این آلبوم برگرفته از آثار شاعران نامی ایران از جمله اوحدی، حافظ، خواجو، فردوسی و شهریار است که در قالب‌های گوناگون شنیدنی شده‌اند.

مهدی امامی (آواز و دایره)، پوریا فرجی (سنتور)، بهنوش بهنام نیا (کمانچه)، یاسمین شاه حسینی (عود)، پویان گرامی (تمبک) و علی کاظمی (تار و آهنگساز) گروه اجرایی این آلبوم را تشکیل می‌دهند. احسان عابدی و علی پور مقدم صدابرداران صحنه، مقداد شاه حسینی میکس و مسترینگ، محمد حاج هاشمی طراح گرافیک و شهرزاد ولیها عکس دیگر اعضای گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

گروه موسیقی «تارک» روزهای دوم و سوم دی ماه سال ۱۳۹۸ بود که بخش‌های عمده‌ای از آلبوم «کنسرت زمستان» را در تالار رودکی تهران برگزار کرد. در این کنسرت قطعات «آواز زمستان»، «طارم فیروزه»، «آواز آرام عمر»، «آواز جام عشق»، «چهار مضراب نهفت»، «آواز زلف تو»، «ای خوشا» به آهنگسازی و تنظیم علی کاظمی اجرا شد.

«عشیران» با همراهی سعید کردمافی و خوانندگی مجتبی عسگری، «خط پرگار- تک نوازی تار»، «۶۰ چهار مضراب» باهمراهی فرید خردمند و جمشید شمیرانی، «بزم دور» با همراهی مهدی امامی و سعید کردمافی و «بداهه سازی» با همراهی سعید کردمافی از جمله آثاری هستند که تاکنون توسط علی کاظمی توسط ناشران مختلف در دسترس مخاطبان قرار گرفته‌اند.

درباره ی نویسنده

لی لا رضایی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *