موسیقی فارس-بردیا صدرنوری آهنگساز و نوازنده پیانو با استفاده از تمام سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز زن و نکوداشت مقام مادر دو اثر موسیقایی به روایت مهرداد اسکویی با اشعاری از علیرضا بهرامی و مهرناز کرمی را منتشرکرد.

به گزارش  موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش» ، فقط با فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز زن و نکوداشت مقام مادر اثر موسیقایی با نام های «مادر» با شعر ازعلیرضا بهرامی ، روایت مهرداد اسکویی و آواز امید نیک بین و «مادر من» با شعری از مهرناز کرمی ، آهنگ سازی و نوازندگی پیانو بردیا صدرنوری و روایت مهرداد اسکویی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

در این دو اثری که توسط موسسه فرهنگی هنری «رادنواندیش» در استودیوی «شهر صدای پارسیان» منتشر شده است امید نیک بین عنوان صدابردار و پرهام عرب به عنوان طرح گرافیک دیگر عوامل اجرایی را تشکیل می دهد.

بردیا صدرنوری هم اکنون قدردانی از مهرداد اسکویی در همراهی با پروژه های فرهنگی است که در حیطه هایی غیر از سینما نیز پیش روی مخاطبان قرار می گیرد ، در طی یادداشت های مناسب   انتشار این اثر موسیقایی نوشته شده است:

«هر سال روز زن و مادر بهانه ای است که برای تجسم در درگاه ایزد منان برای وجود فرشتگان روی زمین.آنها که به نظر خاک را کیمیا می سازند و در دامان مهرشان نسل ها پرورش می دهند. هم آنها که مظهر مهر و از خودگذشتگی و فداکاری اند.

ما هنر را بالاترین و ارزشمندترین هدیه برای روز مادر می دانیم و با خلق و اجرای این دو اثر ادبی و هنری ، آن را به همه زنان و مادران ایران زمین تقدیم کنیم.

دو اثر هنری «مادر» و «مادر من» ثمره کار مشترکی است با دوستان خوب و هنرمندم. »

https://musicefars.ir/musics/madar/
مادر با شعر علیرضا بهرامی

https://musicefars.ir/musics/madare-man/
مادر با شعر مهرناز کرمی

درباره ی نویسنده

لی لا رضایی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *