موسیقی فارس- «پرواز صفر» به کارگردانی محسن طهرانی، آهنگسازی علی منتظری و خوانندگی مهدی یغمایی در سالروز دستگیری عبدالمالک ریگی  و در قالب یک موزیک ویدیو منتشر شد.

به گزارش موسیقی فارس، مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت اطلاعات در سالروز دستگیری عبدالمالک ریگی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) موزیک ویدئوی «پرواز صفر» را به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری کساء منتشر کرد.

در این نماهنگ که به سفارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی وزارت اطلاعات توسط موسسه فرهنگی هنری کساء پیش روی مخاطبان قرار گرفته است، محسن طهرانی کارگردان، محمد حسین ملکیان ترانه سرا، علی منتظری آهنگساز، امیر جمالفرد تنظیم کننده و مهدی یغمایی به عنوان خواننده گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

محسن طهرانی مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری کساء و کارگردان این نماهنگ درباره جزییات پروژه توضیح داد: سه شنبه پنجم اسفند ماه مصادف با سالروز دستگیری عبدالمالک ریگی توسط سربازان گمنام (عج) است؛ عملیاتی که تمامی دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی دنیا را متحیر ساخت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر به جهانیان نشان داد. بنابراین تصمیم گرفتیم تا با پشتیبانی روابط عمومی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به منظور پاسداشت زحمات سربازان امنیت کشور نماهنگ «پرواز صفر» را با صدای مهدی یغمایی تولید کنیم.

وی افزود: فرآیند تولید این نماهنگ از نیمه دوم سال ۱۳۹۸ آغاز و پس از انجام مراحل پیش تولید، کار تصویربرداری آن در اوایل زمستان سال گذشته آغاز شد. طبیعتاً به دلیل حساسیت‌ها و پروداکشن پرحجمی که در این پروژه به لحاظ نظامی وجود داشت ما تمام تلاشمان را به کار گماردیم که کار به بهترین شکل ممکن تولید و تصویربرداری شود. دراین زمینه هم جا دارد از عزیزانمان در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی قدردانی کنم که همراه با دیگر مجموعه‌ها از جمله نیروی انتظامی همکاری بسیار شایسته ای با ما داشتند.

https://musicefars.ir/3701634/
درباره ی نویسنده

لی لا رضایی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *