موسیقی فارس-حمید اسدی: حضور همایون شجریان در پیست اسکی دربندسر و انتشار عکس‌هایی از او در شبکه های مجازی با واکنش مخاطبان مواجه شد.

همایون شجریان خواننده ی سنتی و مطرح ایران  که روز جمعه هشتم اسفندماه ساعاتی را برای تفریح در پیست اسکی دربندسر حضور داشت پس از انتشار عکسش در شبکه های مجازی درگیر حاشیه های کاربران این صفحات اجتماعی شد.

نکته قابل توجه حواشی انتشار عکس وی در صفحات مجازی و نظرهای مثبت و منفی کاربران در مورد این خواننده بود. برخی از نظرات کاربران را مرور می کنیم:

-سحر دولتشاهی هم باهاش بوده؟

-عایا کسی که پدرش فوت کرده نمیتونه دیگه تفریح کنه چه کار به زندگی خصوصیش دارید ؟

-عکس رو سحر ازش انداخته

-خجالت بکش تازه پدرت مرده رفتی برف بازی

-من به شخصه بعد مرگ استاد حال خوبی ندارم و انتظار داشتم همایون خان الان سر مزار پدرشون باشن

و اما نظرات مثبت و پر مهر نسبت به ایشان خیلی بیشتر از نظرات توهین آمیز بود. برخی رسانه ها پیش از این و پس از همکاری همایون شجریان و سحر دولتشاهی در چند کار گمانه زنی کرده بودند این دو هنرمند کشور با یکدیگر ازدواج کرده اند اما این گمانه تایید نشد. تا اینکه عکس های حضور سحر دولتشاهی در مراسم خاکسپاری استاد شجریان بار دیگر این بحث را داغ کرد. تازه ترین بهانه برای این گمانه سریال جدید سحر دولتشاهی در شبکه نمایش خانگی است. در این سریال همایون شجریان خواننده تیتراژ است. سحر دولتشاهی در استوری اینستاگرام خود پوستر این سریال و قطعه همایون شجریان را منتشرکرده است. همین اتفاق از سوی رسانه های مختلف تعبیر به ابراز احساسات شده است. اما در فضای رسمی هنوز هیچ تاییدی صورت نگرفته است

سحر دولتشاهی با انتشار این آهنگ در صفحه مجازی اش نوشت: در همه لوح ضمیرم هیچ نقشی جز تو نیست و به صحت شایعات قوت بخشید.

درباره ی نویسنده

لی لا رضایی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *