تازه‌ترین خبرها از جلسات هیات مدیره کانون های خانه موسیقی

موسیقی فارس- جلسات هیات مدیره کانون های خانه موسیقی در سال ۹۹ به اتمام رسید و پرونده های ارسالی به کانون ها مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش موسیقی فارس، جلسات هیات مدیره کانون های ۱۰ گانه خانه موسیقی در آخرین هفته اسفند ماه نیز برگزار شد و کلیه پرونده های متقاضیان بیمه و عضویت مورد بررسی و تعیین تکلیف قرار گرفت.

 برگزاری جلسات هیات مدیره کانون های خانه موسیقی از ابتدای سال به دلیل شیوع ویروس کرونا و همچنین احتمال برگزاری انتخابات خانه متوقف شده بود که از اواخر زمستان سال جاری جهت بررسی پرونده های رسیده با رعایت پروتکل های بهداشتی این جلسات از سر گرفته شد.

 این جلسات در مرحله اول به دلیل لزوم فاصله گذاری اجتماعی با حضور حداقلی اعضای هیات مدیره کانون ها به منظور بررسی پرونده ها برگزار شد و در مراحل آینده در صورت لزوم، برگزاری آزمون به صورت آنلاین خواهد بود.

کانون های نوازندگان سنتی، خوانندگان سنتی، نوازندگان کلاسیک، خوانندگان کلاسیک، مدرسان، آهنگسازان، پژوهشگران، سازسازان، صدابرداران و ناشران ۱۰ کانون خانه موسیقی را تشکیل می دهند.

 جلسات هیات مدیره کانون های خانه موسیقی سال ۱۴۰۰ پس از انتخابات کانون ها و با اعضای جدید هیات مدیره کانون ها برگزار می شود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *