موسیقی فارس-شقایق لواسانی: در گیرودار این دنیای شلوغ و پرحاشیه، به سایه‌ی سیاه ویروس کرونا می‌رسیم که بر سر کنسرتهای موسیقی سایه انداخته و باعث بیکاری و گوشه نشینی خوانندگان شده است! همین امر سبب شده تا عده‌ای از خواننده‌ها به مجری‌گری و داوری برنامه‌های استعداد یابی روی بیاورند.


در اتفاقی عجیب حمید هیراد به همراه مصطفی راغب و محمدرضا چراغعلی به‌عنوان داوران بخش نیمه‌نهایی مسابقه‌ی یک دو صدا شدند. این مسابقه که در روز ۱۷فروردین ساعت ۱۰ صبح در استودیوی شماره‌ی یک رادیو برگزار میشود، از حمید هیراد بعنوان داور بخش فینال دعوت به عمل آورده است؛ آن هم هیرادی که پلی‌بک خوانی و اجراهای فالش و ضعیف وی، مدتها نقل محافل موسیقی بوده است.

در طرف دیگر، گویا بازیگری و نقش‌آفرینی در فیلم‌ها و سریال‌های متعدد، برای فرزاد فرزین کافی نبوده و همین امر باعث شده است که وی با برنامه‌ی «منو بشناس» به شغل سومِ مجری‌گری روی بیاورد!


بنیامین بهادری هم در این بین از غافله عقب نمانده و با برنامه‌ی «میزبان» عرصه مجری‌گری را تجربه میکند و این در حالیست که بسیاری از مجریان با سابقه و قدیمی کشور مدتهاست خانه نشین شده‌اند و فرصتی برای بازگشت دوباره به آن‌ها داده نمی‌شود.

در کشمکش این بازار شام، امیدحاجیلی نیز دست بر آتش اجرا زده و با برنامه‌ی استعدادیابی موسیقی به نام «بندبازی» وارد گود شده است. در این برنامه از علیرضا عصار و امید نعمتی نیز به عنوان داور مسابقه دعوت به عمل آمده است.

حالا باید صبر کنیم و ببینیم که نتیجه‌ی این فعالیت‌ها چگونه رقم‌ میخورد و واکنش منتقدین و مردم به این همه فعالیت همه جانبه از سوی خوانندگان کشورمان به کجا ختم می‌شود.
باید دید کرونا و برنامه‌های ناشی از ماندگاری سایه‌ی کرونا یک تجربه منفی در کارنامه این خوانندگان به بار می‌آورد یا باعث ارتقای آن‌ها می‌شود.

درباره ی نویسنده

غزل خواجوی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *